reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Ubranka nam dali po samym porodzie (nieplanowane cc, mąż nie umiał znaleźć naszych w torbie). Potem trzeba było mieć już swoje.
 
reklama
Witam
pisze z zapytaniem wczoraj rano odszedł mi czop ( nie był zabarwiony na czerwono) ale oprocz tego nic mi nie było w nocy mocny bol plecow a dzisiaj odczuwam bol brzucha i plecow ale takie rwanie jak na okres. Swoja gin mam w srode dodam ze dzisiaj zaczynam 38 tydz. a termin cesarki wyznaczony na 29.01 nie chche tez lezec na patologi ciazy czy czekac az odejda wody i powiekszy sie bol czy jechac gdzies juz teraz?
 
Jak nie ma powodu to nie musisz się godzić na patologię. A jak jest to niech robią cesarkę ;) Sama wiesz jak się czujesz, czy lepiej podjechać sprawdzić czy poczekać do środy.
 
Witam, pytanie nie w temacie... ale ponieważ planuję rodzić w żeromskim postanowiłam, napisać tutaj.... gdzie/u kogo robiłyście usg genetyczne??
 
reklama
Do góry