reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Powiedz mi proszę jeszcze jak z koszulą do zabiegu? Masz swoją czy dostajesz szpitalna? Dają dziecku florę bakteryjną *spam*? W razie w, gdybym nie miała pokarmu to dzidziuś jest dokarmiany kubeczkiem, tak?Będę miała jednak cc i panikuje... Jest coś o czym powinnam wiedzieć, pamiętać, jakieś istotne kwestie?
 
reklama
Do cc dostaje się taka koszule szpitalna rozpinana na tyłku; )

Położne pomagają w kwestii laktacji więc raczej nie nastawiaj się negatywnie :) przystawiaj dziecko i będzie ok. Jeśli jednak jest potrzeba, pediatra zaleci to dokarmiaja kubeczkiem. Ja dokarmiałam butelką, ale ja miałam Calmę z Medeli i nie było problemu. O żadnej florze bakteryjnej nic nie wiem.
 
Na drugi dzień po cc jest dieta sucharkowa, ale kolejne dni już normalna...jeśli nie masz mamy czy kogoś w krk, kto zrobi jakiś obiad to bym sobie jakieś jedzenie przygotowała wcześniej żeby mąż wozili. .. jakieś owoce, ciemne pieczywo jeśli wolisz (w szpitalu jest chleb jak wata), można nawet obiad odgrzać w mikrofali. Nie ma tragedii z jedzeniem, ale jednak jak ja byłam w szpitalu 5 dni, to bym długo nie pociągnela bez owoców.
Nic mi jeszcze nie przychodzi do głowy. .. jak masz jakieś pytania to pisz; )
 
Dziewczyny a szczepiła któraś dziecko Engerixem? Jak to jest? Trzeba mieć swoją receptę czy neonatolog wypisuje od ręki? Szczepionka jest dostępna w aptece przyszpitalnej czy trzeba zamawiać?
 
ja miałam swoją, bo slyszałam, ze neonatolodzy nie chcą wypisywać recepty. Ale kupowałam w innej aptece, nie przyszpitalnej.
 
reklama
Do góry