reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Hej. Jest ktoś może kto urodził na dniach w tym szpitalu. Jak się ma sprawa na salach poporodowych bo ostatnio jak byłam w szpitalu to nie było tam miejsca i dziewczyny z dzidziami leżały na patologii.
 
reklama
Dziewczyny a jeśli nic się nie dzieje to ile dni po terminie kładą na oddział?

Jak przenoszę (a jest to bardzo prawdopodobne to mi wypadnie rodzić w ŚDM i nie bardzo mi się uśmiecha w tym czasie dojazd:p
 
Z tego co wiem to do 2 tyg po terminie trzymaja bez wywolywania. A po czym wnosisz ze zapewne przenosisz?;)



Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Wiadomo, że to takie luźne rozważania, bo nie znam dnia ani godziny;>
Ale wnoszę na podstawie wcześniejszych doświadczeń i doświadczeń kobiet z mojej rodziny:p

Co nie zmienia faktu, że te ŚDM spędzają mi sen z powiek:p
 
Pracowałam do skończonego 37 tygodnia i nie była to praca siedząca także ten tego :) A wszystko pozamykane i trzyma :p

Dobra po co się nastawiać na czarny scenariusz :D
 
Ja urodziłam 10 dni po terminie, to była niedziela, a 11 dnia po w poniedziałek, miałam się już stawić do szpitala. Ale to chyba nie ma generalnej reguły, po prostu w poradni na podstawie usg i ktg podejmują decyzję.
 
reklama
Do góry