reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Z tegi co wiem to sie jakos szczegolnie nie przygotowujesz.. chybs ze jakas dieta jak to przed operacja. Nie pomoge za bardzo bi rodzilam sn

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja urodziłam 10 dni po terminie, to była niedziela, a 11 dnia po w poniedziałek, miałam się już stawić do szpitala. Ale to chyba nie ma generalnej reguły, po prostu w poradni na podstawie usg i ktg podejmują decyzję.
Pytałam lekarki po ostatnim ktg i powiedziała, że 7 do góra 10 dni po terminie przyjmują na oddział ;)
Zobaczymy :)
Może Dzieciaczek zdecyduje się wyjść sam :p
 
Ja tam rodziłam 14 dni po ;) Co prawda robili oczy, ale nie było powodów by wywoływać wcześniej. Mam nadzieję, że Twoje bobo jednak zdecyduje się wyjść samo i wcześniej :p
 
Ja tam rodziłam 14 dni po ;) Co prawda robili oczy, ale nie było powodów by wywoływać wcześniej. Mam nadzieję, że Twoje bobo jednak zdecyduje się wyjść samo i wcześniej :p
Wywoływać to nie muszą:p Tylko żeby na oddział przyjęli :p
Bo inaczej mogę do szpitala nie dojechać:rofl2:
Ulice w okół mojego osiedla mają być wyłączone z ruchu w ogóle;/

Ale tam podobno każda, która przychodzi pyta o to samo w związku ze SDM więc nie jestem jedyna przerażono-nawiedzona pod tym względem hahahah
 
Hej dziewczyny, mam pytanie czy może ktoraś prowadziła ciąze u dr Janusza Hejnara? Z tego co wiem, to on pracuje/pracował w Zeromskim, jak tam rodziłam to wydawał sie dosc sympatyczny i zastanawiam sie nad prowadzeniem ciazy teraz u niego.
 
Dla siebie: sztucce, kubek, talerzyk, podklady. Dla dziecka: ubranka na wyjscie, ubranka do szpitala (nie musisz), chusteczki, pieluchy, becik (nie musisz).

Co chcialabys wiedziec o porodzie. Ja rodzilam sn. Bylam zadowolona z porodu i z pobytu.

Pzdr

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rodziłam z Żeromskim po 14 latach odkąd tam bliżniaki urodziłam...To było moje 3 cc, w czerwcu na cito ...i powiem jedno TYLKO ten szpital. Leżałam na górze .Opieka wspaniała !!!! super położne ,dobra opieka dla dziecka . Jestem pod wrażeniem :D gdyby coś odpowiem na pytanka :D
 
reklama
Ja rodziłam z Żeromskim po 14 latach odkąd tam bliżniaki urodziłam...To było moje 3 cc, w czerwcu na cito ...i powiem jedno TYLKO ten szpital. Leżałam na górze .Opieka wspaniała !!!! super położne ,dobra opieka dla dziecka . Jestem pod wrażeniem :D gdyby coś odpowiem na pytanka :D
Witam
Mam pytanie odnosnie cc czy po cieciu przenasza na sale pooperacyjna a pozniej na oddział polożniczy ? Pierwsze dziecko rodziłam na ujastku i tam tak to wygląda, ale moja już tam nie pracuje i teraz jest w Żeromskim. Jeszcze jedno pytanie czy pierwsza noc po cc można dziecko zostawic pod opieką położnych bo ostatnio tak kiepsko sie czułam po znieczuleniu, że nie bylam wstanie nic zrobić leżałam jak kłoda i przez 12 godzin miałam mdłości i zawroty glowy.
 
Do góry