reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Witam. Czy jest tu jakaś mama ktora rodziła w ostatnim czasie w tym szpitalu i może podzielić się doświadczeniami ?
 
Jestem ciekawa czy znieczulenie na życzenie to nie bajka, czy nie robią tam problemów wkrętów czy anestezjolog rzeczywiście jest dostępny cały czas czy raczej święto jak się na niego trafi. Ogólnie dużo dziewczyn od jsiegos czasu chwali sobie opiekę sale itd dlatego rozważam ten szpital, wiadomo bez znieczulenia też urodze jeśli będzie trzeba ale zastanawiam się jakie sa realne szanse ze na znieczulenie się zalapie [emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie spotkalam sie zeby tan odmowili zbeczulenia. Ja nie chciałam, ale na wszelki wypadek kazalam sobie przy przyjeciu pobrac krew. I tak sie okazalo ze mam nalo plytek i raczej by mi nie dali. Nie prosilam o znieczulenie ale tez sami nie proponowali- nie wiem czy przez wyniki czy maja takie zalozenie..
 
Tam jest anestezjolog na cały szpital,jak są jakieś operacje czy nagłe przypadki to niestety ale porody sn są ostatnimi w kolejce do znieczulenia no i może byc już za późno na podanie
 
reklama
Cześć !
Szukam świeżych opinii dot. porodu w Żeromskim. Poród siłami natury. Jak z opieką położnych po urodzeniu ? jak z przystawianiem dziecka do piersi ? O której rodziłyście, czy ze znieczuleniem czy bez ? Akurat moja położna środowiskowa tam pracuje, lekarka w sumie też. Ale mimo to biję się z myślami, czy dziecko w razie czego będzie miało tam dobrą opiekę lekarską.
 
Do góry