reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

mamaincognito !
dla siebie - podkłady na łóżko i te duże po porodzie ,wszystko do higieny,majtki poporodowe,2 koszule rozpinane ułatwiające karmienie,zreszta nie doczytałam
Dla dziecka rożek ,kilka zmian ubranek,pampersy,chustki mokre,kremik do pupy,2 tetry,1 flanela -chyba tyle wystarczy
ja miałam jeszcze laktator ,ale u nas pobyt był dłuższy wiec chcąc dziecku melko zanosić nie miałam innej opcji
trzeba mieć swoje sztućce i warto kubek
 
reklama
Jak dla mnie nawet jeśli szpital oferuje wszystko co potrzeba, lepiej mieć jednak swoje. Jedna torba więcej a zawsze to swoje. Ja miałam wszystko i dla siebie i dla małej. Co prawda nie rodzilam w ŻeromskiM bo w ostatniej chwili zmieniłam decyzje i nie żałuję, ale wydaje mi się ze Lepi ej zabrać wszystko niż później martwić się ze czegoś brakuje.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak dla mnie nawet jeśli szpital oferuje wszystko co potrzeba, lepiej mieć jednak swoje. Jedna torba więcej a zawsze to swoje. Ja miałam wszystko i dla siebie i dla małej. Co prawda nie rodzilam w ŻeromskiM bo w ostatniej chwili zmieniłam decyzje i nie żałuję, ale wydaje mi się ze Lepi ej zabrać wszystko niż później martwić się ze czegoś brakuje.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
A z ciekawosci gdzie rodzilas? Mi polozna mowila ze strasznie duzo ciezarnych jest w nowej hucie w stosunku do zeszlego roku ;/

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W rydygierze. Szczerze polecam. Co prawda oddział pozostawia wiele do życzenia. Nawet nie cały oddział a toalety prysznic, ale cała reszta na prawdę super. Lekarze bardzo sympatyczni położne także. Pielęgniarki zawsze pomocne o której godzinie by się nie poszło zawsze pomogą, doradzą. Pobyt wspominam bardzo przyjemnie i na pewno jeszcze tam wrócę, może do tsgo czasu wyremontuja te nieszczęsne łazienki [emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do rydygiera mam 5 min ma nogach. Rok temu w zeromskim rodzilam. Teraz porod na poczatku listopada wiec raczej remontu jie bedzie ;)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kibelek na prawdę okropny ja zanim siadalam musiałam zdezynfekowac bo się przydzilam [emoji14] kabina prysznicowa też raczej nie przemyślana bo trzeba wejść na dość wysoki stopień żeby do niej wejść Co może być trudne dla kobiet po nacieciu. Ja miałam tylko otarcie i 2 szwy a miałam problem żeby tam wlezc. Ale poza tym wszystko fajnie. Może dlatego że mój poród był dokładnie zaplanowany bo w sobotę wielkanocna trafiłam na patologie i poród miałam wywolywany. Jak ja lezalam to byłam sama na sali a na porodowce z jedną dziewczyną ale widziałam że jak już byłam na oddziale po porodzie to na patologi robili dostawki bo miejsc na sali brakowało a z porodowki wyjezdzaly jedna po drugiej także to trzeba przyznać ze było sporo rodzących.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W Żeromski opieka cudowna i na patologii i na porodówce i na położnictwie i... na noworodkowym, na który niestety musieliśmy wrócić po tygodniu od wyjścia ze szpitala.
Do tego warunki fantastyczne. Łazienka w sali (1 na dwie sale, max dla 6 dziewczyn), sale max 3 osobowe z tego, co pamietam. Czysciutko, pod prysznic jechałam z córką, tzn brałam ja w tej kuwetce do łazienki, brałam prysznic cały czas mając ja na oku.
Położne cudowne, te od kobiet jak i od dzieci. Wiele mi pomogły, z karmieniem, z nawałem, który mnie dopadł. Również że stresem, którego niestety miałam sporo przez problemy córeczki. Niektóre to takie naprawdę "ciepłe ciocie", nawet przytulały, gdy miałam chwilę załamania.
Teraz mam termin na styczeń i też zamierzam tam rodzić

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie tez milo wspominam. Poza tym tez pozwalali odwiedzajacym dlugo siedziec. To tez jest fajne

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie tez milo wspominam. Poza tym tez pozwalali odwiedzajacym dlugo siedziec. To tez jest fajne

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Odwiedziny praktycznie bez ograniczeń, urodziłam o 22.50, na położniczy trafiliśmy o 1 w nocy i mąż był z nami... Nikt go nie wyganiał, mówili że może zostać ile chce. Sama go wysłałam po godzinie do domu, żeby się przespał i wiadomo zebysmy innym nie przeszkadzali :) ale ze strony szpitala żadnych obiekcji nie było

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry