reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Poród w Żeromskim

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez justynamt, 4 Lipiec 2009.

1. *Venicee*

*Venicee* Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    polecam Panią ginekolog Katarzynę Moskała.

2. Deruska

Deruska

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,
    Mam pytanie czy wiecie coś może na temat remontu na bocianówce?
    Czy się już zakończył, czy jest w trakcie, albo kiedy mniej więcej szacują zakończenie prac?

Pytam ponieważ, na grudzień mam termin porodu przez co zastanawiam się nad do tego czasu będzie już okej:)

3. reklama
  4. monia-t

monia-t mama Natalii 9.2.11 :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, a możecie coś powiedzieć na temat konkretnych lekarzy? Wybieram się do dr Poznańskiej w Luxmedzie. Macie jakieś doświadczenia? Jak jest z pomocą w przystawianiu dziecka do piersi po CC?

Deruska - chyba najlepiej się wybrać w odwiedziny do szpitala, my planujemy. Myślę, że na stronie szpitala na pewno się pochwala, jak już skończą. Ja mam termin na połowę stycznia, ale chyba będzie CC, więc wcześniej.

5. Deruska

Deruska

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    monia-t ja właśnie chodzę do Poznańskiej, na ten moment mam wyłącznie doświadczenie w kwestii prowadzenia ciąży i tu jestem naprawdę zadowolona:) Uważam, że Pani doktor jest bardzo kompetentna i wszystko dokładnie tłumaczy co i jak.

Co do szpitala Żeromski, wiem że co roku są organizowane dni otwarte, ale ostatnio jak patrzyłam na stronkę było info, że w tym roku ze względu na remont odwołane."monia-t" w jaki sposób zamierzacie zwiedzić szpital? Na sale porodowe raczej jest niemożliwe aby wejść tak oo..;/

6. monia-t

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Deruska - no właśnie na stronie szpitala jest informacja, że można przyjść indywidualnie, skoro nie ma dni otwartych. A co pokażą, to się okaże. Co do Poznańskiej, to właśnie chciałabym już zostać u niej do końca ciąży. Prawdopodobnie muszę mieć cesarkę, więc termin do umówienia.

A jak jest z kwalifikacją do cesarki w Żeromskim? Czy wystarcza skierowanie od lekarza czy decyduje np ordynator (w Koperniku tak jest)

7. quchasia

quchasia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polega to na tym że idziesz na oddział i jak akurat jakaś sala do porodu jest wolna to oglądasz;)

8. monia-t

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pytałam w szpitalu i remont na patologii raczej do końca roku się nie skończy. Oddział ginekologiczny można przyjechać i obejrzeć, najlepiej w godzinach popołudniowych, nie trzeba się umawiac.

Poleć forum