dzięki za odpowiedźNie ma wyboru. Rodzi się z tą, która ma dyżur.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
dzięki za odpowiedźNie ma wyboru. Rodzi się z tą, która ma dyżur.
Z tego co wiem nie ma takiej możliwości, chyba ze coś się zmieniło.Podobno zakończenie remontu planowane jest na 20 stycznia. Mam do Was pytanie, czy rodząc w Żeromskim korzystałyście z indywidualnej opieki położonej? W sensie czy podpisywałyście taką umowę, z którąś z położonych pracujących w tym szpitalu? Wiem, że w niektórych szpitalach jest taka praktyka i wówczas położna jest obecna przy porodzie sn przez cały czas.To mój pierwszy poród i jestem zielona w temacie. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?Pozdrawiam serdecznie!
Dzięki za info, czyli nie zdążę przed końcem remontuPodobno zakończenie remontu planowane jest na 20 stycznia. Mam do Was pytanie, czy rodząc w Żeromskim korzystałyście z indywidualnej opieki położonej? W sensie czy podpisywałyście taką umowę, z którąś z położonych pracujących w tym szpitalu? Wiem, że w niektórych szpitalach jest taka praktyka i wówczas położna jest obecna przy porodzie sn przez cały czas.To mój pierwszy poród i jestem zielona w temacie. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?Pozdrawiam serdecznie!