reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

No też myślę, że bardziej po porodzie, ale dobrze wybrać świadomie [emoji6] Miałaś kogoś z polecenia? Czy poprostu zdalas się na rejon?
Czyli też jeszcze nikogo nie ogarnelas? :)

Ja się zastanawiam czy dzwonić do tej, której lekarz dał mi numer i jest z jego przychodni czy podejść i zobaczyć czy pracuje jeszcze położna która przychodziła do starszakow ;)
 
reklama
Witaj. Ja zajrzałam. :) Termin mam na połowę września. Nie byłam jeszcze w szpitalu aji do niego nie dzwoniłam. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, czy jest konieczne wcześniej się tam jakoś "pokazać"?
 
Witaj. Ja zajrzałam. :) Termin mam na połowę września. Nie byłam jeszcze w szpitalu aji do niego nie dzwoniłam. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, czy jest konieczne wcześniej się tam jakoś "pokazać"?
Ja mam termin na koniec września [emoji4]

Konieczności nie ma pokazania się, ale jest możliwość zapisania się na badanie ktg po 38tc w przyszpitalnej poradni ;)
Mój lekarz prowadzący nie robi ktg wiec w poprzednich ciążach tak właśnie chodziłam :) tylko tam zawsze problem z terminami jest[emoji12]
I z tego co pamiętam wizyty tam miałam wtedy co 3 dni wiec Maluchy były monitorowane na bieżąco :D
 
Mnie KTG robi moja położna, a przychodnia ginekologiczna, w której prowadzę ciążę też wykonuje, jeśli tylko sobie zażyczysz. Więc nie myślałam o tym badaniu w szpitalu. Ale może rzeczywiście się przejdę, żeby mieć w ogóle jakąś orientację, gdzie co i jak :) A jak się czujesz?
 
Może ktoś tu zaglada, kto niedawno rodzil/będzie rodzil... ile wcześniej trzeba dzwonić do poradni żeby zapisać się na ktg? :)
No pewnie z tydzień przed. Nie wiem jak teraz ale miesiąc temu był ogromny babyboom. Wszystko zapchane miejsc brak więc i na ktg kolejki spore. Od biedy można też było przyjść danego dnia i po prostu czekać.


@szumka87 nie ma konieczności pokazania się. Chyba ze jesteś po terminie i lekarz nie robi ktg to można w przyszpitalnej poradni kontrolować stan swój i dziecka.
 
No pewnie z tydzień przed. Nie wiem jak teraz ale miesiąc temu był ogromny babyboom. Wszystko zapchane miejsc brak więc i na ktg kolejki spore. Od biedy można też było przyjść danego dnia i po prostu czekać.


@szumka87 nie ma konieczności pokazania się. Chyba ze jesteś po terminie i lekarz nie robi ktg to można w przyszpitalnej poradni kontrolować stan swój i dziecka.
Aga jak tam? Juz po? Jak wrażenia? Jak Malenstwo?;)
Mnie KTG robi moja położna, a przychodnia ginekologiczna, w której prowadzę ciążę też wykonuje, jeśli tylko sobie zażyczysz. Więc nie myślałam o tym badaniu w szpitalu. Ale może rzeczywiście się przejdę, żeby mieć w ogóle jakąś orientację, gdzie co i jak :) A jak się czujesz?
Czuje się normalnie. Teraz muszę przeżyć adaptacje do przedszkola z bardzo mamusiowym 3 latkiem i to spędza mi sen z powiek ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, widzę że troszkę rozkręciłyście wątek i poród jeszcze przed Wami :)

Czy któraś z Was nie byłaby chętna na magiczne zdjęcia reportażowe z porodu? I od razu uspokajam, że nie musiałabym przez cały poród towarzyszyć. To mogą być zdjęcia z samego początki i/lub z momentu "skóra do skóry" i nie robiłabym żadnych niekomfortowych zdjęć (czyli ujęcie główki dziecka wychodzącej spomiędzy nóg. Ja skupiłabym się na emocjach) :) Sama jestem matką i żałuję, że nie mam takich zdjęć :(

Będę bardzo wdzięczna jeśli chociaż ze mną porozmawiacie na ten temat :)

Ps jeśli jesteście ciekawe to mogę podesłać jak takie zdjęcia wyglądają i zaręczam Wam - to nie są te obrazy które macie w głowie i Was odrzucają ;)
 
Do góry