reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Witam,
Mam pytanie czy wiecie coś może na temat remontu na bocianówce?
Czy się już zakończył, czy jest w trakcie, albo kiedy mniej więcej szacują zakończenie prac?

Pytam ponieważ, na grudzień mam termin porodu przez co zastanawiam się nad do tego czasu będzie już okej:)
 
Witam, a możecie coś powiedzieć na temat konkretnych lekarzy? Wybieram się do dr Poznańskiej w Luxmedzie. Macie jakieś doświadczenia? Jak jest z pomocą w przystawianiu dziecka do piersi po CC?

Deruska - chyba najlepiej się wybrać w odwiedziny do szpitala, my planujemy. Myślę, że na stronie szpitala na pewno się pochwala, jak już skończą. Ja mam termin na połowę stycznia, ale chyba będzie CC, więc wcześniej.
 
monia-t ja właśnie chodzę do Poznańskiej, na ten moment mam wyłącznie doświadczenie w kwestii prowadzenia ciąży i tu jestem naprawdę zadowolona:) Uważam, że Pani doktor jest bardzo kompetentna i wszystko dokładnie tłumaczy co i jak.

Co do szpitala Żeromski, wiem że co roku są organizowane dni otwarte, ale ostatnio jak patrzyłam na stronkę było info, że w tym roku ze względu na remont odwołane."monia-t" w jaki sposób zamierzacie zwiedzić szpital? Na sale porodowe raczej jest niemożliwe aby wejść tak oo..;/
 
Deruska - no właśnie na stronie szpitala jest informacja, że można przyjść indywidualnie, skoro nie ma dni otwartych. A co pokażą, to się okaże. Co do Poznańskiej, to właśnie chciałabym już zostać u niej do końca ciąży. Prawdopodobnie muszę mieć cesarkę, więc termin do umówienia.

A jak jest z kwalifikacją do cesarki w Żeromskim? Czy wystarcza skierowanie od lekarza czy decyduje np ordynator (w Koperniku tak jest)
 
Pytałam w szpitalu i remont na patologii raczej do końca roku się nie skończy. Oddział ginekologiczny można przyjechać i obejrzeć, najlepiej w godzinach popołudniowych, nie trzeba się umawiac.
 
Witajcie. W lutym czeka mnie mój pierwszy poród i póki co niewiele wiem w tym temacie. Chciałabym zapytać o kwestię położnej w Żeromskim. Czy funkcjonuje coś takiego jak wybór położnej i umawianie się z nią wcześniej? Czy wszystko zależy po prostu od momentu, kiedy się trafi do szpitala?
 
reklama
Do góry