reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Dokładnie. Mnie tak straszyli w pewnej sprawie w Narutowicza, a w Zeromskim pukali się w głowę [emoji38]
 
reklama
To może się jeszcze okazać, że spotkamy się na porodówce[emoji6]
A jak tam samopoczucie? U mnie skurcze przepowiadające dają popalić kilka razy dziennie mały szaleje w brzuchu, aż boli. Nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze kilka tygodni [emoji87]
Ja tez mam za dwa tygodnie wizytę;)
I tez nic się nie zapowiada [emoji1]
 
To może się jeszcze okazać, że spotkamy się na porodówce[emoji6]
A jak tam samopoczucie? U mnie skurcze przepowiadające dają popalić kilka razy dziennie mały szaleje w brzuchu, aż boli. Nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze kilka tygodni [emoji87]
Ja na razie nie wiem co to skurcze przepowiadajace;) w poprzednich ciążach tez tak miałam, że skurcze od razu rozpoczynamy akcje porodowe i mam nadzieje, ze teraz będzie tak samo.

A Mała jest tak spokojna, że czasami juz dosłownie staje na głowie, żeby zaczęła się ruszac[emoji23]
Gorzej jak sobie po porodzie to odbije [emoji16]
 
No u mnie w poprzednich też nie miałam, a teraz to ciągle coś się tam dzieje [emoji6] Ale jakoś na koniec opadła z energii, spać mi się chce cały czas.
Ja na razie nie wiem co to skurcze przepowiadajace;) w poprzednich ciążach tez tak miałam, że skurcze od razu rozpoczynamy akcje porodowe i mam nadzieje, ze teraz będzie tak samo.

A Mała jest tak spokojna, że czasami juz dosłownie staje na głowie, żeby zaczęła się ruszac[emoji23]
Gorzej jak sobie po porodzie to odbije [emoji16]
 
Hej, torba spakowana w razie czego[emoji6] ale jak narazie to tylko przepowiadające i ból w pachwinach. Ledwo człapię[emoji58]. Jutro zaczynamy 37 tydzień. A ty jak?
 
Hej, torba spakowana w razie czego[emoji6] ale jak narazie to tylko przepowiadające i ból w pachwinach. Ledwo człapię[emoji58]. Jutro zaczynamy 37 tydzień. A ty jak?
U mnie cisza i spokój jakbym w ciąży nie byla[emoji12] dziś 38+1, na przyszły poniedziałek umowilam się na ktg. Ale niestety nie mam nadziei [emoji23]
 
reklama
Do góry