reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród w zielonej górze???

mamaFilipa

Lideczka i Różyczka
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2007
Postów
31
Miasto
zgora
Hej!
Proszę o opinie na temat oddziału ginekologiczno-położniczego w zielonogórskim szpitalu??? Słyszałam że warunki i opieka się już zmieniły i są całkiem całkiem? :confused:
 
reklama
Hej!
Moje koleżanki rodziły w Zielonej Górze i były załamane.
Jeśli mogę Ci coś polesić to szpital w Sulechowie, moja siostra tam rodziła i było super!!!!:-)
 
tak, wiem że polecają Sulechów, ale ja swojego lekarza mam z zielonej góry i jestem bardzo zadowolona. Dowiadywałam sie i jak chciałabym rodzić w Sulechowie to musiałabym sie przepisać do jednego z lekarzy pracujących na położniczym w Sulechowie.......:-(
 
a moje 2 koleżanki z Sulechowa rodzily w Zielonej i były zadowolone :tak:więc może rzeczywiście coś się zmieniło :confused:
W Sulechowie pełen oddział i pęka w szwach, większość dziewczyn spoza regionu :shocked2: mam gin. stąd i jestem miejscowa, więc mam nadzieję, że mi nie odmówią?
 
Pastela.... tobie na pewno nie odmówią, ponieważ
1.jesteś z Sulechowa
2.masz tam lekarza
:tak:
odmawiają tym co nie spełniają tych warunków. Nawet czytałam o przypadkach kiedy to poród się zaczynał u kobiety i odesłali ją z sulechowa.....do zielonej góry, wiec nie warto ryzykować. A tak jak mówisz Sulechów ma dobrą renomę i dlatego pęka w szwach:)
 
Bynajmniej porody wcześniacze są odsyłane erką do ZG, jak coś grozi dziecku to też matka jest odsyłana do ZG. sprzęt tam mają lepszy do ratowania maluchów, więcej inkubatorów i od roku jakiś przeszkolonych speców od wcześniactwa ;-) Ja wiem tylko tyle.
Innych opinii nie znam.
pozdr
 
Dziewczyny!!!
A możecie coś napisać o kosztach na porodówce w zielonej i w Sulechowie??? :confused:
o tych o których się nie mówi także
:-D
 
reklama
mamaFilipa pisze:
Dziewczyny!!!
A możecie coś napisać o kosztach na porodówce w zielonej i w Sulechowie??? :confused:
o tych o których się nie mówi także
:-D

Sulechów:
- poród w wodzie 350zł
- poród ze znieczuleniem 350 zł + konsultacja anastezjologiczna 50-100zł + jeśli bierzesz lekarza spoza dyżuru np. tego u którego brałaś konsultację min. 100zł, a jak weźmiesz dużurnego to nic. Więc min. to ok.400zł
- prywatna położna - ok 650zł /dane pacjentek/
- cesarki na życzenie nie robią
pokój 1-osobowy 1 doba/100zł =200zł przy PN i 600zł przy cc

chyba za nic innego się tu nie płaci :rofl2:
 
Do góry