reklama

poród w zielonej górze???

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez mamaFilipa, 27 Czerwiec 2007.

1. mamaFilipa

mamaFilipa Lideczka i Różyczka

Hej!
    Proszę o opinie na temat oddziału ginekologiczno-położniczego w zielonogórskim szpitalu??? Słyszałam że warunki i opieka się już zmieniły i są całkiem całkiem? :confused:

2. frodo

frodo mama styczeń 2008

Hej!
    Moje koleżanki rodziły w Zielonej Górze i były załamane.
    Jeśli mogę Ci coś polesić to szpital w Sulechowie, moja siostra tam rodziła i było super!!!!:-)

3. reklama
  4. mamaFilipa

tak, wiem że polecają Sulechów, ale ja swojego lekarza mam z zielonej góry i jestem bardzo zadowolona. Dowiadywałam sie i jak chciałabym rodzić w Sulechowie to musiałabym sie przepisać do jednego z lekarzy pracujących na położniczym w Sulechowie.......:-(

5. Pastela

Pastela Fanka BB :)

a moje 2 koleżanki z Sulechowa rodzily w Zielonej i były zadowolone :tak:więc może rzeczywiście coś się zmieniło :confused:
    W Sulechowie pełen oddział i pęka w szwach, większość dziewczyn spoza regionu :shocked2: mam gin. stąd i jestem miejscowa, więc mam nadzieję, że mi nie odmówią?

6. mamaFilipa

Pastela.... tobie na pewno nie odmówią, ponieważ
    1.jesteś z Sulechowa
    2.masz tam lekarza
    :tak:
    odmawiają tym co nie spełniają tych warunków. Nawet czytałam o przypadkach kiedy to poród się zaczynał u kobiety i odesłali ją z sulechowa.....do zielonej góry, wiec nie warto ryzykować. A tak jak mówisz Sulechów ma dobrą renomę i dlatego pęka w szwach:)

7. mamaFilipa

Fedo, dlaczego twoje koleżanki były załamane po porodzie w ZG??? i kiedy rodziły????

8. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

9. Pastela

Bynajmniej porody wcześniacze są odsyłane erką do ZG, jak coś grozi dziecku to też matka jest odsyłana do ZG. sprzęt tam mają lepszy do ratowania maluchów, więcej inkubatorów i od roku jakiś przeszkolonych speców od wcześniactwa ;-) Ja wiem tylko tyle.
    Innych opinii nie znam.
    pozdr

10. reklama
  11. mamaFilipa

Dziewczyny!!!
    A możecie coś napisać o kosztach na porodówce w zielonej i w Sulechowie??? :confused:
    o tych o których się nie mówi także
    :-D

12. Pastela

Sulechów:
    - poród w wodzie 350zł
    - poród ze znieczuleniem 350 zł + konsultacja anastezjologiczna 50-100zł + jeśli bierzesz lekarza spoza dyżuru np. tego u którego brałaś konsultację min. 100zł, a jak weźmiesz dużurnego to nic. Więc min. to ok.400zł
    - prywatna położna - ok 650zł /dane pacjentek/
    - cesarki na życzenie nie robią
    pokój 1-osobowy 1 doba/100zł =200zł przy PN i 600zł przy cc

chyba za nic innego się tu nie płaci :rofl2:

Poleć forum