reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród - wymiana doświadczeń :)

No to jak trzy lata, to ja już przeterminowana jestem i jakbym rodziła pierwszy raz.
A propo rodzących bez znieczulenia, ja tak urodziłam i żyję;-)Miałam Wam opisać mój "super" poród, ale może nie będę uprzedzać faktów które jeszcze przed tymi co pierwszy raz:-)
 
reklama
Ja też zaczynam się bać porodu, zwłaszcza w nocy jak sobie to wszystko przypomnę :szok:.
Rodziłam dwa razy bez znieczulenia i przeżyłam, to może i trzeci przeżyję tak się pocieszam.
 
Dołączam się do rodzących bez znieczulenia - za mało mnie bolało przy 4 cm i postanowiłam rodzić na żywo ;) Tylko trochę potem żałowałam :D Generalnie da się przeżyć - woda to dla mnie było zbawienie, przyspiesza wszystko rewelacyjnie.

Franka urodziłam w ostatnim dniu 38 tygodnia, więc liczę na to, że i tym razem nie przenoszę :) W każdym razie po 15 sierpnia będę już ostro przygotowana (termin mam na 25) :)
 
...i w ten oto sposób sprawiłaś, że ja rezygnuję z porodu. Już się rozmyśliłam. Ja sobie tak będę chodziła z brzuchem. Luz. Trochę ciuchów tylko dokupię.
hahahaha dobre :D

mistyczne jak cholera :-D:-D:-D
jedno szczescie!

ja nie chce nic mówić ale "lipiec" też już się zaczął rozpakowywać..
boshe to juz wtedy coraz blizej nas :szok:

zawsze jak tak mówiłam to moja dosadna koleżanka dodawała:
"ale ile przy tym umierało!" :szok::szok::-D





edit: żeby nie było, to żart był!!
ja mysle ze to zart.. masakra

Kajtusza :-D:-D:-D


no urodziły i my też urodzimy, W końcu to kilka godzin masakry i po krzyku. Gdyby to miało trwać tydzień dwa to by 70% nas wymarło ale te kilka godzin jest do ogarnięcia co nie zmienia faktu, że ja i tak nie chcę :baffled: Tyle dobrze, że się nie boję i liczę na fory z okazji poprzedniego porodu (lekarze mówią, że do 3 lat od ostatniego organizm jest już wstępnie rozciągnięty i gotowy)
boze ja rodzilam 9 lat temu!!!

Ja też zaczynam się bać porodu, zwłaszcza w nocy jak sobie to wszystko przypomnę :szok:.
Rodziłam dwa razy bez znieczulenia i przeżyłam, to może i trzeci przeżyję tak się pocieszam.
ja tez bez znieczulenia, ja nie wiem co to bedzie, chcialabym rodzic bez farmaceutyki, ale czy dam rade????

a ja życzę wszystkim porodów w 38 tygodniu :-D a sobie w 120
gorzej niz slon :D
 
Dzag sorki.Przeciez nie jest powiedziane ze bedziesz miec kroplowe.Dziewczyny mowia ze z kroplowa bardziej boli bo szybciej sie akcja rozkreca.Rzeczywiscie w ciagu 2 godz urodzilam:-DMi dzis gin powiedziala ze drugi porod szybszy jest i lzejszy:-DAle moja siostra ktora rodzila 4 razy tego nie potwierdza:szok:Ale ona miala tez cesarki wiec pewnie dlatego nie widziala roznicy.Podobno po cesarce ,kolejny naturalny porod jest bolesniejszy:szok:no dobra juz was nie bede straszyc:-)Jak urodze najwczesniej to wam dokladnie opisze co i jak ;-)
 
reklama
Kurcze ja choc coraz blizej porodu to nie boje sie go jako takiego tylko ze nie zorientuje sie ze to juz... oczywiscie jesli wody nie odejda tylko po skorczach... slyszalam o przypadkach niedotlenienia mozgu dziecka itp.i to mnie przeraza:shocked2: dobrze ze za tydzien do szkoly rodzenia sie z M wybieramy moze mnie to troche uspokoi...
 
Do góry