reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród wywoływany

reklama
U mnie nie było tak źle, bo dałam radę sama
To super. U nas puls spadał a na CC za późno więc szybka akcja. Ale było minęło najważniejsze że moje serduszko całe i zdrowe. Brak powikłań a mogło być roznie

Co do długości to tak jak pisały dziewczyny. Kwestia indywidualna.
Pierwszy spontaniczny 6h
Drugi wywoływany 5h 16min
A trzeci tak jak pisałam 3h
 
Ale w 39 tygodniu to już jest o czasie. Dwa tygodnie do przodu i dwa do tyłu to poród w terminie. Więc tym się nie przejmuj. Równie dobrze mogłoby się zacząć w 39 tygodniu samo 🙂. dziecku nic nie będzie 🙂
No też prawda
To super. U nas puls spadał a na CC za późno więc szybka akcja. Ale było minęło najważniejsze że moje serduszko całe i zdrowe. Brak powikłań a mogło być roznie

Co do długości to tak jak pisały dziewczyny. Kwestia indywidualna.
Pierwszy spontaniczny 6h
Drugi wywoływany 5h 16min
A trzeci tak jak pisałam 3h
To i tak nie tak źle bo czasem kobiety naturalnie dłużej się męczą. Właśnie najważniejsze że dzidziuś zdrowy
 
reklama
Chyba najlepsze rozwiązanie odizolować się totalnie od internetu 😀 i być dobrej myśli
Tak 😊 Przygotuj się tylko z tego, co Ci wolno i do czego masz prawo, a poza tym bądź dobrej myśli i miej nadzieję na najlepsze. Ze mną na sali była laska, która urodziła w 3 godziny, pierworódka. Balonik zadziałał w kilka godzin. Nie każde wywołanie jest złe. Trzymaj się ciepło :*
 
Do góry