reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród z dyskopatia... CC czy Naturalnie?

Twraz z basenem jest lipa bo wszytsko zamknięte na razie [emoji848] też myślałam o basenie, Może przyniesie ulgę. Póki co ciężko mi cokolwiek zrobić. Nawet posprzątać w domu dobrze nie mogę bo odkurzanie razem z myciem podłóg tworzy jeden wielki ból. Nawet dłuższe spacery odpadają bo po nich wieczorem nie mogę się już ruszyć [emoji20] chyba trzeba przecierpiec
Powiem Ci, że mi faktycznie jakoś nie dokuczało w ciąży, tylko faktycznie te ręce mi dretwialy, ja się ratowałam codziennym basenem, bo akurat rodziłam w lipcu więc od czerwca przesiedziałam na basenie [emoji85]
 
reklama
Witam
ja rodziłam z dyskopatią siłami natury. Ból z kręgosłupa był nie do wytrzymania. W końcu ubłagałam ich o znieczulenie. Anestezjolog nie mógł mi się wkłuć. Podczas wkłucia zapytał gdzie tak sobie załatwiłam kręgosłup.
Po porodzie było ok, zapomina się o bólu. Teraz znacznie częściej mnie łapie. W ciągu 8 miesięcy miałam dwie serie zastrzyków przeciwzapalnych bo zsuwałam się z łóżka zamiast wstawać.
Z drugie strony chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko i tak na prawdę chciałabym żeby był to poród naturalny. Mimo tak potwornego bólu. Bo tak jak mnie boli kręgosłup kiedy już biorę zastrzyki jest na prawdę nieznośnym bólem bo zamiast od razu jak mnie złapie dostać zastrzyk to ja głupia czekam aż mi przejdzie a doskonale wiemy że nie przejdzie. No i kończy się na tym że już płaczę z bólu.
Dlatego CC powinno być zalecane a decyzja powinna i tak należeć do nas.
 
Ja nie wiem właśnie czy WGL dostanę znieczulenie bo u mnie w szpitalu z tym bardzo słabo [emoji20] Mega się boję że nie wytrzymam boli krzyżowych i po porodzie mi się pogorszy [emoji2356]
Witam
ja rodziłam z dyskopatią siłami natury. Ból z kręgosłupa był nie do wytrzymania. W końcu ubłagałam ich o znieczulenie. Anestezjolog nie mógł mi się wkłuć. Podczas wkłucia zapytał gdzie tak sobie załatwiłam kręgosłup.
Po porodzie było ok, zapomina się o bólu. Teraz znacznie częściej mnie łapie. W ciągu 8 miesięcy miałam dwie serie zastrzyków przeciwzapalnych bo zsuwałam się z łóżka zamiast wstawać.
Z drugie strony chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko i tak na prawdę chciałabym żeby był to poród naturalny. Mimo tak potwornego bólu. Bo tak jak mnie boli kręgosłup kiedy już biorę zastrzyki jest na prawdę nieznośnym bólem bo zamiast od razu jak mnie złapie dostać zastrzyk to ja głupia czekam aż mi przejdzie a doskonale wiemy że nie przejdzie. No i kończy się na tym że już płaczę z bólu.
Dlatego CC powinno być zalecane a decyzja powinna i tak należeć do nas.
 
Ja nie wiem właśnie czy WGL dostanę znieczulenie bo u mnie w szpitalu z tym bardzo słabo [emoji20] Mega się boję że nie wytrzymam boli krzyżowych i po porodzie mi się pogorszy [emoji2356]
Ja rodziłam bez znieczulenia bo akcja porodowa rozwinęła się tak szybko, że nie zdążyli go podać w odpowiednim czasie i szczerze mówiąc nie żałuję, bo znam osoby, które po znieczuleniu jeszcze przez ok rok mały dolegliwości kręgosłupa. Bóle krzyżowe są straszne. Mnie pomogło jak mąż masował mi plecy na odcinku lędźwiowym
 
Wiem że będzie ciężko ale trzeba urodzić czy ze znieczuleneniem czy bez [emoji4] Jak trzeba to wszystko się zniesie [emoji4]
Ja rodziłam bez znieczulenia bo akcja porodowa rozwinęła się tak szybko, że nie zdążyli go podać w odpowiednim czasie i szczerze mówiąc nie żałuję, bo znam osoby, które po znieczuleniu jeszcze przez ok rok mały dolegliwości kręgosłupa. Bóle krzyżowe są straszne. Mnie pomogło jak mąż masował mi plecy na odcinku lędźwiowym
 
Witam.
Czy są tu dziewczyny rodzące z dyskopatia ledzwiowa?
Rodzicie naturalnie czy przez cc?
Jak się na to zaopatruja lekarze?
Ja jestem w 6 miesiącu ciąży i jest coraz gorzej...
Coraz słabiej mogę chodzić, więc chyba wizyta u neurologa będzie nie unikniona [emoji20]
Jak sobie radzicie?
Mam dyskopatię a rodziłam naturalnie ze znieczuleniem. W ciąży nie bolały mnie plecy, za to w połogu bardzo ale to od złych pozycji przy karmieniu i przewijaniu. Poprawiłam to, uważam na siebie i jest okej.
 
Hej dziewczyny, ja też mam problemy z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym i potrzebuję opinii od...no właśnie-ortopeda czy neurolog?
Jest tu może ktoś z województwa śląskiego i mógłby polecić dobrych specjalistów w tym temacie, którzy przyjmują na nfz?
 
Hej dziewczyny, ja też mam problemy z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym i potrzebuję opinii od...no właśnie-ortopeda czy neurolog?
Jest tu może ktoś z województwa śląskiego i mógłby polecić dobrych specjalistów w tym temacie, którzy przyjmują na nfz?
Hej, ja mam kręgozmyk w odcinku lędźwiowym. Byłam u dr. Na NFZ i usłyszałam, że mogę rodzic naturalnie, a na prywatnej konsultacji dowiedziałam, się że to może skończyć się kalectwem ;/
Prywatnie polecam Piotra Zagórskiego, przyjmuje w Bielsku i Katowicach, 150 zł wizyta, ale naprawdę konkretnie to wygląda. Zbadał mnie, doradził co i jak, pooglądał stare badania, nawet płytkę z rezonansu obejrzał, żeby zobaczyć dokładnie co tam się dzieje. Na NFZ dostałam tylko info żeby nie wymyślać 👌

No i mi pomógł ortopeda, neurolog powiedział, że to nie jego działka.
 
Hej, ja mam kręgozmyk w odcinku lędźwiowym. Byłam u dr. Na NFZ i usłyszałam, że mogę rodzic naturalnie, a na prywatnej konsultacji dowiedziałam, się że to może skończyć się kalectwem ;/
Prywatnie polecam Piotra Zagórskiego, przyjmuje w Bielsku i Katowicach, 150 zł wizyta, ale naprawdę konkretnie to wygląda. Zbadał mnie, doradził co i jak, pooglądał stare badania, nawet płytkę z rezonansu obejrzał, żeby zobaczyć dokładnie co tam się dzieje. Na NFZ dostałam tylko info żeby nie wymyślać 👌

No i mi pomógł ortopeda, neurolog powiedział, że to nie jego działka.
Dziękuję! Widzę, że jedynie jeszcze w Katowicach ma dostępne terminy wizyt, myślę, że się zapiszę.
 
reklama
Do góry