reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród z dyskopatia... CC czy Naturalnie?

reklama
Jestem po wizycie u Zagórskiego-mogę rodzić naturalnie pod względem kręgosłupa, ale za to spojenie łonowe rozlazło mi się już na 8mm a jestem dopiero w 7 miesiącu. Ciekawe, czy tak zostanie, czy będzie się dalej rozchodziło i przekroczy dopuszczalne 10mm...
 
Jestem po wizycie u Zagórskiego-mogę rodzić naturalnie pod względem kręgosłupa, ale za to spojenie łonowe rozlazło mi się już na 8mm a jestem dopiero w 7 miesiącu. Ciekawe, czy tak zostanie, czy będzie się dalej rozchodziło i przekroczy dopuszczalne 10mm...
No to super, że nie masz przeciwskazań. Ja się boje, bo mi wypisał skierowanie, a szpital tego nie uznaje, głupia sytuacja ;/
Zalecił ci coś na to spojenie ? Jak on to zbadał ? Bo ja byłam u niego w 6 miesiącu i nic na ten temat nie mówil, pewnie dlatego, że jeszcze brzucha nie było.
 
Po opisie co i gdzie mnie boli sam wyszedł z propozycją zmierzenia rozejścia spojenia. Zrobił to aparatem do USG jeżdząc nim po wzgórku łonowym. Wspomniałam mu, że wykonuję ćwiczenia dla ciężarnych na rwę kulszową, które znalazłam na you tubie, że to stopniowo pomaga, a leżenie natomiast wręcz wzmaga bóle miednicy. Polecił w takim razie ćwiczyć dalej, ale przy ponownym nasileniu bólu spojenia mam zacząć polegiwać i skontrolować szerokość rozejścia.
 
Do góry