reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród - zaczynamy rozmówki o tym co nie uniknione :)

reklama
ja pierdykam lastpetunia to żeś zapodala linka:-D harcorowy troche, ale coz....samo zycie:-D
to chyba taki troche jakby szkoleniowy sie wydaje, moze dla studenteow czy cus.

ja jeszcze sobie obejrzalam porod kleszczowy, przynajmniej wiem co mnie ominelo, przed czym ucieklam :szok:
 
ja linka włączyłam ale zaraz zamknęłam... Nie będe oglądac takich rzeczy. Poczekam aż mi samej przyjdzie to przejsc i poźniej bede oglądac to Wam powiem czy było lepiej czy gorzej :p
 
o jesu :D masakra ale jakos to kobiety przeżywaja :) tylko pytanie ten film to z którego roku :cool2: dobrze że sumie tego sie podczas porodu nie widzi bo pewnie bym zemdlała haha :D aaa mojemu facetowi też nie pokaże booo po takim czyms napewno nie pójdzie a i teraz ma opory :confused2:
 
he he widzę że link trochę emocji w sobie obudził :) niestety częśc nas to czeka, ja jak narazie nie myśle o porodzie co ma być to bedzie chociaż pewnie jak bliżej terminu będzie to wtedy będę w majty robić :p
 
he he jaki czadowy film :-D Kurcze to chyba z lat 80tych i te czepki położnych :-D:-D:-D
Ale dziwnie widzieć poród z drugiej strony , choć już kilka filmków oglądałam ... A ostatnio widziałam film z cesarki to jest dopiero rzeźnia :szok:
 
reklama
Do góry