reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród - zaczynamy rozmówki o tym co nie uniknione :)

dzisiaj minęły 72 godz po porodzie więc są wyniki posiewów zrobionych małemu i lekarz mówił że nie wyrosła z nich żadna bakteria
 
reklama
Renia z tego co piszesz poród szybciutki ;) ale na pewno swoje wycierpialas ; malenstwo duże i silne wiec tylko patrzeć jak sie uporać z infekcja i zabierzesz go do domku. Trzymam kciuki żeby szybciutko doszedł do siebie i żebyście mogli sie sobą nacieszyć &&&&
 
Renia
oby Damianek wyzdrowiał ... i z kazdym dniem było lepiej
doskonale Cie rozumiem
ze dobrze ze miałas "w miare" oki porod
ale i tak najwazniejsze co potem
jak sobie maluszek radzi na świecie..
oby z kazda godzina było mniej tych rurek i rureczek....
a Ty w domku jestes?
czy masz lapka w szpitalu
z maluszkiem


A jak tam Ivi???????????
w domku czy ciagle na patologi????
na jakies skurczybyki????
 
kamiledi był ekspresowy naprawdę, położne na patologii mi wmawiały że minie nie wiadomo ile czasu zanim urodzę a jak już dotarłam na porodówkę tam położna od razu mi mówiła że zaraz skończymy to jej nie wierzyłam ani trochę, myślałam że mnie pociesza
kindzia muszę sprawdzić teraz nie mam pod ręką
 
reklama
przeniosłam by nie umknęło :-)
Trokatka to jednak CC , dobrze ze sprawnie poszło :tak: A jakie dokladnie bylo wskazanie do cc?? Brak akcji, czy tętno malutkiej zaczęło szalec??
Sper, ze jestescie w domku, jak sie ogarnicie wpadnij pokazac malo i poopowiadac o niej :-)
 
reklama
Do góry