reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

mama.Antosia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2018
Postów
436
Witam obecnie jestem w 37 tygodniu z hakiem, ostatnio mialam takie bóle jak na miesiączkę i takie krecenie w brzuchu ,od jakis 3 dni sie bardzo nasiliły czulam w nocy jak i w dzień, na ktg wyszly tez jakies skurcze juz bylam nastawiona ze wcześnie urodze.Ale dzisiaj żadnych takich objawów nie mam wszystko ustąpiło . Myslalam zw skurcze przepowiadajace trwaja juz caly czas do dnia porodu czy moga tak odpuscic ?Czy to moglo sie jakby cofnąć czy moze byc cisza przed burzą? Nie wiem co myslec to bedzie moj pierwszy poród
 
reklama
Rozwiązanie
U
Mogło odpuścić, a moze tez i sie zacząć zaraz :). Czekaj spokojnie, bedzie dobrze to juz prawie 38 tydz, mozesz rodzic :).
Do góry