reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

Karolcia 25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Sierpień 2020
Postów
60
Witam, jestem tu nowa i chciałabym się dowiedzieć czy być może ktoś byl w podobnej sytuacji, jestem obecnie w 36 tygodniu ciąży , od 34 tygodnia lekarz stwierdził, że szyjka macicy skróciła się do 1.5cm, rozwarcie mam na 2 cm oraz, że głowka mojego maleństwa jest bardzo nisko osadzona w kanale rodnym do tego stopnia, że podczas badania wyczuł ją palcami. Lekarz stwierdził, że poród może być bardzo szybki i nagły, bardzo się martwię czy aby na pewno rozpoznam objawy porodu i czy zdąże do szpitala tym bardziej, że jest to moja pierwsza ciąża .
 
reklama
Mnie również szyjka macicy skracała się od 34 tygodnia. Lekarka przepisała mi nawet luteinę na 2 lub 3 tyg. Rozwarcie, to już chyba większość kobiet ma sporo wcześniej. 😉 Ja miałam 1,5 cm. I co? Urodziłam po 2 dni po terminie. Skurcze przez 23 godziny. Rozpoznasz na pewno.
Życzę Ci szybkiego i mało bolesnego porodu. Bądź w kontakcie z położną gdy zaczniesz rodzić. Mierz co jaki czas pojawiają się skurcze i ile trwają, a na pewno zdążysz do szpitala. 😉
Witam, jestem tu nowa i chciałabym się dowiedzieć czy być może ktoś byl w podobnej sytuacji, jestem obecnie w 36 tygodniu ciąży , od 34 tygodnia lekarz stwierdził, że szyjka macicy skróciła się do 1.5cm, rozwarcie mam na 2 cm oraz, że głowka mojego maleństwa jest bardzo nisko osadzona w kanale rodnym do tego stopnia, że podczas badania wyczuł ją palcami. Lekarz stwierdził, że poród może być bardzo szybki i nagły, bardzo się martwię czy aby na pewno rozpoznam objawy porodu i czy zdąże do szpitala tym bardziej, że jest to moja pierwsza ciąża .
 
Do góry