reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

A jak byś miała porownywać, który poród był najlepszy? Moje 3 były bardzo podobne. Pozdrawiam
Najlepszy był 3, szybko sprawnie bez pomocy:) choc drugi gdyby nie przedluzajaca sie faza parta porodu to Też super bo po porodzie czulam sie bardzo dobrze i w porównaniu po cesarkach szybko zapominałam ze rodzilam. 1 poród emergency cc i 4 również. Przy 4 porodzie połóg był najgorszy co do bólu bo to i macica bolala jak orzy porodzie jak karmiłam. I dlugo miałam balon z brzucha, jakby nizej narządy itd weeeee :/ starość nie radość 😆


Ćwiczcie mięśnie keglaaaaaa
 
reklama
Najlepszy był 3, szybko sprawnie bez pomocy:) choc drugi gdyby nie przedluzajaca sie faza parta porodu to Też super bo po porodzie czulam sie bardzo dobrze i w porównaniu po cesarkach szybko zapominałam ze rodzilam. 1 poród emergency cc i 4 również. Przy 4 porodzie połóg był najgorszy co do bólu bo to i macica bolala jak orzy porodzie jak karmiłam. I dlugo miałam balon z brzucha, jakby nizej narządy itd weeeee :/ starość nie radość 😆


Ćwiczcie mięśnie keglaaaaaa
O ja po cc rodziłaś sn dwa razy - super brawo Ty. Ja w tej ciąży ćwiczę :). Z młodym nie mogłam, bo szyjka się skracała. A teraz jest wszystko ok to robię wszystko by poszło sprawnie. A czemu w ostatniej cc - jeśli mogę zapytać?
 
O ja po cc rodziłaś sn dwa razy - super brawo Ty. Ja w tej ciąży ćwiczę :). Z młodym nie mogłam, bo szyjka się skracała. A teraz jest wszystko ok to robię wszystko by poszło sprawnie. A czemu w ostatniej cc - jeśli mogę zapytać?
Z powodu złego wstawiania sie główki przy Pelnym rozwarciu niestety musialam na cc.
Mialam poród wywolywany, pfzebicie wód gdzie naprowadzaly główkę no ale wielowodzie swoje spowodowało wiec nie udało się. Ale zaznacze ze wielowodzie miałam w kazdej ciąży i 2 razy udało sie mimo wszystko. Tyle ze wczesniejszy porody zaczynały się spontanicznie i tylko w pierwszej od odejscia wód.
 
Z powodu złego wstawiania sie główki przy Pelnym rozwarciu niestety musialam na cc.
Mialam poród wywolywany, pfzebicie wód gdzie naprowadzaly główkę no ale wielowodzie swoje spowodowało wiec nie udało się. Ale zaznacze ze wielowodzie miałam w kazdej ciąży i 2 razy udało sie mimo wszystko. Tyle ze wczesniejszy porody zaczynały się spontanicznie i tylko w pierwszej od odejscia wód.
Dziękuję.
edit: .
 
Ostatnia edycja:
Jestem z Śląska a dokładnie Ruda Śląska
Rodziłam na Goduli i tam przeżyłam straszne chwilę i na myśl o porodzie jestem w strachu takim że cała się trzęse
A myślałaś o Zabrzu albo Bytomiu? Gliwice też bardzo chwalą. Godula ma dosyć kiepskie warunki, opiekę mają na wysokim poziomie i 3 stopień referencyjnosci ale jak masz ciążę bez problemu to może poszukaj innej placówki skoro z tej masz już traumę. Będę rodzić na początku października i wybieram się do Zabrza, to mogę zdać Ci potem relacje :D
 
No tak ale w innych szpitalach nie masz wyboru tylko rodzic jak natura wymyśliła
Teraz coraz więcej szpitali respektuje zaświadczenie o tokofobii. A najlepiej pogadaj z lekarzem prowadzącym. Ja jak powiedziałam mojemu, że nie wyobrażam sobie rodzić sn to powiedział, że każda kobieta powinna mieć wybór i on nie widzi problemu. Sam mi polecił psychiatrę, żebym miała zaświadczenie w razie gdyby zaczęło się coś wcześniej, zanim on mi wypisze skierowanie na cc i powiedział, że wtedy w szpitalu mi nie odmówią.
 
A myślałaś o Zabrzu albo Bytomiu? Gliwice też bardzo chwalą. Godula ma dosyć kiepskie warunki, opiekę mają na wysokim poziomie i 3 stopień referencyjnosci ale jak masz ciążę bez problemu to może poszukaj innej placówki skoro z tej masz już traumę. Będę rodzić na początku października i wybieram się do Zabrza, to mogę zdać Ci potem relacje :D
Mogę coś więcej o Zabrzu?
 
reklama
Witam
Jest już w piątym miesiącu ciąży i strasznie się boję porodu czas leci a ja coraz to bardziej się stresuje no pierwszea ciąża była dla mnie strasznnie i proszę nie krytykujecie mnie bo wiadomo kobieta jest stworzona do rodzenia ale ja raczej nie a druga ciąża nie planowana ale nie żałuję i dlatego się
Boję panicznie i proszę doradzcie gdzie rodzić i czy ze znieczuleniem
Ja miałam narazie jeden poród. Nie wiem skad jesteś ale ja też się bardzo bałam ale już jak byłam pod koniec ciąży to się modliłam żeby już jechać rodzić. Ja miałam znieczulenie. Chcoiaz sama się dziwię że dali bo tyle gadają żeby bez znieczulenia rodzic bo niby opóźnia proces porodu. U mnie było na odwrót dostałam leki trochę odpoczęłam i się zaczęły skurcze parte. Nie trwały długo. Ale minus taki znieczulenia że byłam na haju i pamiętam naprawdę urywki.. oraz to co mąż mi opowiada
 
reklama
Do góry