reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodowka na Markwarta i Szpital Wojskowy

MilenaZagi

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Styczeń 2010
Postów
96
Miasto
Tu i tam...
Witam wszystkie przyszle jak i obecne Mamuski :)

Chcialam sie zorientowac jak to wyglada w Bydgoszczy. Slyszalam, ze od stycznia maja byc otwarte dwa nowe w miescie miejsca, gdzie bedzie nam dane urodzic :)
A wiec wspomniany oddzial na Markwarta i w szpitalu wojskowym... Czy wiecie cos na ten temat?

Pozdrawiam :)
 
reklama
Czyli jeszcze w obu placowkach nie otwarte? :-( A ja liczylam na wojskowy... Ze wroce do kraju i bede mogla byc w znanym mi miejscu :-( eeee... A wogole to tyle osob tu zagladnelo, a zadna nic nie skrobnela :-p

Poooozdrowionka
 
porodówka MSWiA ruszy od lutego. Czytałam dziś w gazecie, ale za dużo miejsc tam nie mają i mają przyjmować głównie porody w terminie i naturalne - tak mówil ordynator.
pozdrawiam
 
Ja coś juz nie wierzę,że porodowka w MSWiA wogóle ruszy:tak:. Miala ruszyc w październiku, poźniej w styczniu i cisza, więc cos słabo to widze. O Wojskowym pierwsze słyszę:szok:
 
No gdzies w internecie w zeszlym roku wyczytalam i nawet jakies zdjecia z wojskowego ogladalam, ze juz wyremontowane sale i tylko jeszcze jakies wykonczenia... i takie tam... :-) Mam nadzieje, ze zdaza otworzyc przed naszym rozwiazaniem :p Ta na Markwarta tez :tak: Jakby co to na pieszo bym mogla dojsc by rodzic :-p hehe
 
Wybieram się w tym miesiącu do mojego gina. A on jest na tym oddziale koordynatorem/ordynatorem - tak wyczytałam na ich stronie i w gazecie. Nawet nie wiedziałam że gdzies pracuje, bo on był jednym z tych co odeszli z 2. A kadra na tym oddziale to "stara" 2.....Lisiak, i inni.

Dam znać.
 
Są opoźnienia w ruszeniu Markwarta, ale od lutego porodówka powinna ruszyć pełną parą- jeżeli nawet nie od pierwszego to po kilku dniach, było kilka problemów najpierw z opóźniającym się jednym przetargiem, później z anestezjologami, w końcu lekarzem od noworodków, rozmowy zdaje się nadal trwają, ale wszystko jest na dobrej drodze. Pierwsze dziecko urodziłam w dwójce i tylko dzięki przytomności umysłu i refleksowi ekipy lekarskiej mały jest cały i zdrowy. Teraz też będę rodzić przy tych lekarzach i jestem spokojna :-) Pozdrawiam wszystkie ciężarówki :-)
 
reklama
hmm, nie lubię opóźnień, bo jakoś mam cichą nadzieję, że tam już będę mogła pojechać. Mam nadzieję, że wyjdzie oficjalne oświadczenie odnośnie rozpoczęcia pracy oddziału :-(
 
Do góry