reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówka w Mikołowie

Dołączył(a)
6 Październik 2017
Postów
14
Miasto
Tychy
Mam pytanie do mam które rodziły na porodówce na Waryńskiego w Mikołowie, pytałam po rodzinie na jaka porodówkę się zdecydować i każdy mówi, żeby rodzic w Mikołowie jeździł ordynator jest moim lekarzem prowadzacym(i szczerze jestem bardzo z niego zadowolona, a po opiniach zaczynam się bać).Zaczęłam czytać opinie tyle że są mało świeże bo np z 2006 r to jednak kupa czasu temu... a męczą mnie pytania:
- co trzeba mieć ze sobą do szpitala
-jak wyglada tam opieka,porodowka(czy można liczyć na chociaż troszkę prywatności?)
-jak z osoba towarzysząca (czy może zostać na noc bo wiem ze w niektórych szpitalach jest taka opcja)
-jak z ubraniem dla osoby towarzyszącej)
I najlepiej jakby ktoś mi napisał wszystko i nawet więcej co wie na ten temat ;) z góry bardzo dziękuje :))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też jestem z okolic i zastanawiam się gdzie rodzić. U mnie w grę wchodzi również szpital w Tychach, bo tam mam znajoma położna. Jednak ona sama nie chwali warunków lokalnych. Trudny orzech do zgryzienia
 
Do góry