reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówka Wejherowo

Ada2222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2021
Postów
193
Cześć dziewczyny. Czy są tutaj mamusie z okolic Wejherowa które rodziły w Wejherowie?? Zależy mi na uzyskaniu informacji jak tam jest, opinie nt personelu itp ogólnie rzecz biorąc wszystko co może mi się przydać oraz co szpital ma dla matki a co trzeba wziąć? Termin mam na koniec lipca 😊
 
reklama
Rodzilam w Wejherowie w czwartek., w niedziele wychodzilamndo domu. Porodowka ok, fajna mloda polozna, ladnie ochronila krocze, nic nie peklam. Lekarze również sie pojawiali, musialam miec usuwane lozysko pod narkoza, poniewaz nie chcialo wyjsc, ale wszystko szlo sprawnie, pojawil sie w kilka minut anestezjolog, lekarze... Poloznictwo tez dobrze, sa tam starsze polozne, ale mile, nie mialam zadnej nieprzyjemnej sytuacji.
Nie bierz ze soba zadnych podkladow i duzych podpasek - zajmuje mnostwo miejsca w walizce, a na położnictwie jest tego pod dostatkiem, ja dostalam 3 paczki i normalnie mozna sobie bylo brac bo lezaly cale opakowania kolo dyzurki.
 
Rodzilam w Wejherowie w czwartek., w niedziele wychodzilamndo domu. Porodowka ok, fajna mloda polozna, ladnie ochronila krocze, nic nie peklam. Lekarze również sie pojawiali, musialam miec usuwane lozysko pod narkoza, poniewaz nie chcialo wyjsc, ale wszystko szlo sprawnie, pojawil sie w kilka minut anestezjolog, lekarze... Poloznictwo tez dobrze, sa tam starsze polozne, ale mile, nie mialam zadnej nieprzyjemnej sytuacji.
Nie bierz ze soba zadnych podkladow i duzych podpasek - zajmuje mnostwo miejsca w walizce, a na położnictwie jest tego pod dostatkiem, ja dostalam 3 paczki i normalnie mozna sobie bylo brac bo lezaly cale opakowania kolo dyzurki.
Dziękuję za odpowiedź, nie ukrywam że nie spodziewałam się aż tak pozytywnej opinii. Powiedz mi jeszcze prosze czy majtki jednorazowe brałaś ze sobą?
 
Dziękuję za odpowiedź, nie ukrywam że nie spodziewałam się aż tak pozytywnej opinii. Powiedz mi jeszcze prosze czy majtki jednorazowe brałaś ze sobą?
Tak, mialam wielorazowe z Canpola-wzielam trzy sztuki i jak trzebabylo przepieralam je sobie, bo szybko schly. Ale jednorazowych to by pewnie trzebabylo miec z 6-7 szt, bo wiadomo na poczatku tej krwi jest duzo i czasami bokiem przecieka
 
Aha, jak pojawilam sie na porodowce, to od poloznej dostalam info o mozliwosciach znieczulenia-mialam fo wyboru gaz, znieczulenie do żylne (i na to sie zdecydowalam, choc porod postepowal tak szybko, ze to znieczulenie nie zdarzylo zadzialac do konca) lub zewnatrzoponowe. Bardzo sie zdziwilam (pozytywnie), ze bez problemu chcieli dac mi zzo, jesli bym chciała - z tym ze byl to dzien powszedni, godz. 13.00
 
Cześć dziewczyny. Czy są tutaj mamusie z okolic Wejherowa które rodziły w Wejherowie?? Zależy mi na uzyskaniu informacji jak tam jest, opinie nt personelu itp ogólnie rzecz biorąc wszystko co może mi się przydać oraz co szpital ma dla matki a co trzeba wziąć? Termin mam na koniec lipca 😊
Cześć, u mnie trochę z innej strony... Jestem po cc w Wejherowie i też byłam bardzo miło zaskoczona. Położne miłe, pomocne. Pomagały w przystawianiu do piersi. Przebieraly dziecko gdy poprosiłam. Przybiegały na każde naciśnięcie guzika😉 jak koleżanka wyżej podkłady mają. Butelki i mleko do dokarmiania też dają jak potrzeba. Warunki naprawdę przyzwoite, przy pokoju od razu drzwi do toalety i łazienki.
 
Do góry