reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Porodówka Wodzisław Żory Jastrzębie - opinie

marta18691

Fanka BB :)
Miasto
Rydułtowy
U nas cały szpital w Raciborzu jest przekształcony na zakaźny, nie wiadomo jak długo jeszcze to potrwa.
Dobrze ze mam sasiadke za plotu co rodzi we wrzesniu w Jastrzebiu 2raz idzie tam tez chwali sobie tylko tez niewiem jak wyglada teraz wszystko twn proces przyjecia przez twgo wirusa bede miala jasnosc jak ona urodzi tam

reklama
No właśnie szpital Racibórz caly zakaźny a ty szukaj sobie miejsca. A czy na temat Gliwic mozecie cos powiedzieć jeszcze ? Jak lekarze opieka po cesarce? Cos ktos moze powiedzieć? Ciągle sie wacham Jastrzębie czy Gliwice...

ness.

No właśnie szpital Racibórz caly zakaźny a ty szukaj sobie miejsca. A czy na temat Gliwic mozecie cos powiedzieć jeszcze ? Jak lekarze opieka po cesarce? Cos ktos moze powiedzieć? Ciągle sie wacham Jastrzębie czy Gliwice...
to już bardziej polecałabym ci katowice na łubinowej, lub rude śląską.

to już bardziej polecałabym ci katowice na łubinowej, lub rude śląską.
A mozesz powiedziec cos wiecej ?
Bede miala skierowanie na cc od swojego lekarza, który nie pracuje w żadnym z wymienionych szpitali i nie wiem jak człowieka potraktują w tej sytuacji, nadal nie wybralam gdzie sie udać a termin juz za miesiąc 😱

ness.

A mozesz powiedziec cos wiecej ?
Bede miala skierowanie na cc od swojego lekarza, który nie pracuje w żadnym z wymienionych szpitali i nie wiem jak człowieka potraktują w tej sytuacji, nadal nie wybralam gdzie sie udać a termin juz za miesiąc 😱
oj nie mam pojęcia, bo ja dopiero w styczniu mam termin. Wiem, że w Żorach np. nie respektują skierowania więc jest ciężko. na Łubinowej jest prywatny szpital i jeżeli masz ubezpieczenie to rodzisz tam w ramach NFZ. Bardzo dobry szpital, ale musisz zadzwonić i się zapytać, bo każdy szpital ma inną politykę.

marta18691

Miasto
Rydułtowy
oj nie mam pojęcia, bo ja dopiero w styczniu mam termin. Wiem, że w Żorach np. nie respektują skierowania więc jest ciężko. na Łubinowej jest prywatny szpital i jeżeli masz ubezpieczenie to rodzisz tam w ramach NFZ. Bardzo dobry szpital, ale musisz zadzwonić i się zapytać, bo każdy szpital ma inną politykę.
Ja mam termin na 16luty😁

reklama
Do góry