reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówka Wodzisław Żory Jastrzębie - opinie

reklama
W szpitalu przy ordynatorem jest Koper - tak naprawdę on o wszystkim decyduje, tylko nie chciałabym u niego prowadzić ciąży, bo nie jest sympatyczny.
Gaweł - ma prywatną praktykę, ale nie polecam, liczy się $$ no i pracuje w szpitalu tylko w środy, więc ciężko na niego trafić przy sn
Kupczak - polecam
Mencel - tutaj nie mam zdania.
Dzięki wielkie 🙂
 
No standard. Ta sama kadra jest u ich od listopada 2019 🙄 a skąd jesteś ??
Jestem z Żor, ale mieszkam tu od niedawna, więc nie znam ani lekarzy, ani Szpitala. Słyszałam dobre opinie o Dr Justynie Janczukiewicz, która kiedyś w szpitalu była, ale teraz niestety już jej nie ma. A w kwestii położnych masz może jakąś wiedzę ? 🙂Z góry dziękuję
 
Jestem z Żor, ale mieszkam tu od niedawna, więc nie znam ani lekarzy, ani Szpitala. Słyszałam dobre opinie o Dr Justynie Janczukiewicz, która kiedyś w szpitalu była, ale teraz niestety już jej nie ma. A w kwestii położnych masz może jakąś wiedzę ? 🙂Z góry dziękuję
Pani doktor jest ok. Ale mega droga. Miła, tylko wydaje mi się mało rzeczowa. Ja jestem z Żor więc z naszym szpitalem mam dużo doczynienia, byłam 2 razy w ciąży, w tym jedna straciłam i miałam tam zabieg, więc ginekologię znam od każdej strony niestety.

Polecam dr. Michalskiego, ja u niego robiłam prenatalne i połówkowe, najlepszy lekarz z jakim się spotkałam, tylko niestety pracuje w Cieszynie na oddziale. A gdybym miała rodzic to tylko Gliwice, przyjaciółka rodziła w październiku i miała jak w prywatnym szpitalu.

Położna chodzi ci o środowiskowa, czy o taką do porodu ??
 
Pani doktor jest ok. Ale mega droga. Miła, tylko wydaje mi się mało rzeczowa. Ja jestem z Żor więc z naszym szpitalem mam dużo doczynienia, byłam 2 razy w ciąży, w tym jedna straciłam i miałam tam zabieg, więc ginekologię znam od każdej strony niestety.

Polecam dr. Michalskiego, ja u niego robiłam prenatalne i połówkowe, najlepszy lekarz z jakim się spotkałam, tylko niestety pracuje w Cieszynie na oddziale. A gdybym miała rodzic to tylko Gliwice, przyjaciółka rodziła w październiku i miała jak w prywatnym szpitalu.

Położna chodzi ci o środowiskowa, czy o taką do porodu ??
Bardzo dziękuję za te pomocne wskazówki. Chodzi mi o położną taką do porodu.
Dobrych lekarzy jest właśnie sporo, tylko ciężko to połączyć z dyżurami w Szpitalu. Dobre opinie słyszałam też o Szpitalu w Rudzie Śląskiej i Dr B.Pieli, która tam dyżuruje, a prywatnie może prowadzić ciążę. To moja pierwsza ciąża po wielu latach starań, nie jestem już najmłodsza, więc chciałbym żeby ktoś profesjonalnie się ciążą zajął, pieniądze są drugorzędne.
 
Bardzo dziękuję za te pomocne wskazówki. Chodzi mi o położną taką do porodu.
Dobrych lekarzy jest właśnie sporo, tylko ciężko to połączyć z dyżurami w Szpitalu. Dobre opinie słyszałam też o Szpitalu w Rudzie Śląskiej i Dr B.Pieli, która tam dyżuruje, a prywatnie może prowadzić ciążę. To moja pierwsza ciąża po wielu latach starań, nie jestem już najmłodsza, więc chciałbym żeby ktoś profesjonalnie się ciążą zajął, pieniądze są drugorzędne.
Rozumiem, napisałam do ciebie na priv
 
Bardzo dziękuję za te pomocne wskazówki. Chodzi mi o położną taką do porodu.
Dobrych lekarzy jest właśnie sporo, tylko ciężko to połączyć z dyżurami w Szpitalu. Dobre opinie słyszałam też o Szpitalu w Rudzie Śląskiej i Dr B.Pieli, która tam dyżuruje, a prywatnie może prowadzić ciążę. To moja pierwsza ciąża po wielu latach starań, nie jestem już najmłodsza, więc chciałbym żeby ktoś profesjonalnie się ciążą zajął, pieniądze są drugorzędne.
Ja rodziłam w Jastrzębiu i sobie chwalę a mieszkam Rydułtowach
 
reklama
Do góry