reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówka Wodzisław Żory Jastrzębie - opinie

Dołączył(a)
1 Grudzień 2019
Postów
2
Witam , szukam opinii na temat porodówki w Wodzisławiu Śląskim, Żorach oraz Jastrzębiu.
Słyszałam, że w styczniu 2020 w Wodzisławiu planowany jest jakiś remont na oddziale.
 
reklama
Witam , szukam opinii na temat porodówki w Wodzisławiu Śląskim, Żorach oraz Jastrzębiu.
Słyszałam, że w styczniu 2020 w Wodzisławiu planowany jest jakiś remont na oddziale.
Dołączę się do pytań, bo też rozważam Jastrzębie i Żory, bo ja mam najbliżej Cieszyn i Bielsko, a opinie niestety różne.
 
Cieszyn zdecydowanie nie polecam... A co do Bielska to tam ponoć popularne jest żeby mieć swoją położna (płacisz i jest przy Tobie), podobno dobra opcja choć mnie nie przekonuje i moj lekarz też mówił że to takie na dwoje babka wróżyła.... Ja chyba się zdecyduje na Wodzisław dlatego że mój lekarz tam pracuje. Co do Jastrzębia głównie słyszałam dobre opinie jednak również podobno jest tak, że większość lekarzy przeszło ze szpitala w rydułtowach i to jest stara szkoła dlatego niektórych rzeczy poprostu nie potrafią albo spartaczą... No też zależy na kogo trafisz, ordynator w Jastrzębiu jak dla mnie ogromny pozytyw jednak jest tam np lekarz taki bardzo stary siwy dziadek beznadziejny! Za karę tam chyba pracuje... szpital Żory hmm pracuje z ludźmi z Żor którzy zdecydowanie odradzają, wśród moich znajomych mam mało opinii Ale jak już to pozytywne... mój lekarz też mówi, że nie rozumie czemu kobiety wybierają jastrzębie zamiast Żor...
 
Dziewczyny chciałam odświeżyć temat. Czy któraś z rodzących może wypowiedzieć się na temat porodówki w Wodzislawiu Śląskim?
 
Cześć dziewczyny.
Jakie są wasze opinie na temat porodówki w w Wodzisławiu i Jastrzębiu w czasach Covida? Czy robią problemy i podważają skierowanie na cc od lekarza ktory tam nie pracuje? Moj szpital w którym chcialam rodzic został przekształcony w jednoimienny zakaźny i jestem zmuszona rodzic w innym mieście. Prosze o opinie i doświadczenia wasze :)
 
Cześć dziewczyny.
Jakie są wasze opinie na temat porodówki w w Wodzisławiu i Jastrzębiu w czasach Covida? Czy robią problemy i podważają skierowanie na cc od lekarza ktory tam nie pracuje? Moj szpital w którym chcialam rodzic został przekształcony w jednoimienny zakaźny i jestem zmuszona rodzic w innym mieście. Prosze o opinie i doświadczenia wasze :)
Podpinam się pod pytaniem 😉 Chętnie dowiem się jakie opinie mają dziewczyny na temat wodzislawskiej porodówki.
 
Takze chętnie się dowiem jak wygląda sprawa skierowań na cc od lekarza nie pracującego na Jastrzębskiej porodówce??
 
reklama
Ja bym w życiu nie poszła na te porodówki. Jeszcze Jastrzębie broni się intensywną terapią dla dzieci, ale poza tym nic więcej nie oferuje.
Żory to totalny dramat, nie położyłabym się tam nawet że złamanym paznokciem.
 
Do góry