reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówka zachodniopomorskie (Goleniów)

Mary93

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Lipiec 2019
Postów
23
Jaką macie opinie o porodówce w Goleniowie? Mam cukrzycę ciążową i zastanawiam się czy ten oddział będzie bezpieczny dla mnie i dziecka... Police mi odradzają, bo czekają z cesarką do samego końca, każą rodzić naturalnie a potem nagle się okazuje że potrzebna cesarka, a wiadomo czym to może skutkować dla maluszka (niedotlenienie itd.), Pomorzany to słyszałam że tam łatwo się czymś zarazić i jeśli chodzi o poród to taśmociąg, opieka średnia i dużo osób mimo tego że to szpital o III poziomie referencyjnosci to i tak go odradza, w Zdrojach słyszałam że nastąpiło masowe odejście lekarzy i że też niby poród to taśmociąg.
 
reklama
Hej ja rodziłam w Zdrojach w czerwcu tego roku. Powiem ci że bardzo sobie chwale opieka była rewelacyjna. U mnie po podaniu oksy nic się nie działo (bo poród miałam wywoływany ze względu na cukrzycę ciążową ) maluszkowi zaczęło skakać tętno więc lekarz podjął decyzję o cc. Na sali operacyjnej jeszcze sobie żartowaliśmy, super ekipa lekarzy była. Jestem bardzo zadowolona ze Zdrojów
 
Ja rodziłam w 2018 w Zdrojach i też miałam cukrzycę ciążowa , na ktg wyszły bardzo słabe ruchy małego , i ma drugi dzień miałam CC , a codziennie byłam monitorowana ale nie bardzo sobie chwalę Zdroje opieki itd , w Goleniowie leżałam bo miałam zabieg , i specjalnie pojechałam tam bo mój gin tam pracuje , a u siebie w miejscowości nie chciałam, w Goleniowie lekarze spoko ,ogólnie fajnie
 
Do góry