reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Cęstochowie...

reklama
Dziewczyny rodziła któraś z was w przeciągu kilku miesięcy na Mickiewicza? Potrzebna mi lista wyprawkowa
 
aneczka852 przepraszam ze dopiero teraz odpisuje na wątek ale brak czasu a jak jest czas to wykorzystuje na odpoczynek..... Co do pytań to jak możesz to napisz co jest potrzebne i ogólnie jak tam jest. Mam tam lekarza ale pomimo tego stres tez jest chociaz jeszcze troche czasu zostało :-)
 
marta co jest potrzebne w sumie wyprawka dla dziecka (ubranka, pampersy, pieluszki tetrowe, ręcznik, oncenisept, do mycia kosmetyki, oliwka, butelka(jeżeli chcesz karmić butelką), smoczek ) dla Ciebie wszystko zwracaja uwagę na to żeby majtki były bawełniane i luźne żeby ładnie się goiło, u mnie z doświadczenia fajnie się sprawdzało mokre chusteczki do higieny intymnej.
A jak tam jest ja bardzo pozytywnie wspominam, powiem nawet w porównaniu do szpitala na pck że 1000 razy lepiej na parkitce.
Jak masz jakieś pytania to pisz na prv bo żadko zaglądam tutaj.
 
Witam dziewczyny, widze ze dawno nie bylo wypowiedzi odnosnie porodow, a ze conieco sie pozmienialo na Parkitce (kadra lekarska i pielegniarska) a za 2 tyg niecale bede miec tam wykonywana cesarke chcialabym sie dowiedziec nieco wiecej, moze jest jakas swiezo upieczona mama po porodzie w tym szpitalu? :) nasluchalam sie juz tylu opinii (niestety dosc przedawnionych) i powiem szczerze ze mam w glowie metlik.
 
Cherie, jakie te opinie by nie były, ja bym się na poród na Parkitce nie zdecydowała :no:


Sama zastanawiam się nad szpitalem Mickiewicza, teraz robią remont porodówki, więc na styczeń byłoby pięknie, ale jeśli któraś z Was miałaby jakieś informacje na temat szpitala w Blachowni, to błagam o opinie!

Też podobno ma być (albo już trwa) remont porodówki i najchętniej właśnie tam urodziłabym drugie dziecko...
 
reklama
Dziewczyny, za 2 miesiące rodzę (wg terminu). Mam pytanie odnośnie szpitala na Mickiewicza, wiem ,że porodówka była tam remontowana. Jakie warunki, jaki personel, co trzeba mieć? Z góry wielkie dzięki :-)
 
Do góry