reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Cęstochowie...

Wiesz,ja też rodziłam młodszego syna na PCK i też byłam zadowolona. Także mam zamiar iść tam do szkoły rodzenia,bo wiele zapomniałam- tyle lat mam przerwy między dzieciakami,że momentami jestem przerażona:szok::szok::szok:. A nie wiesz przypadkiem jak tam wygląda ewentualny poród rodzinny? Jeszcze nie wiem jak to wszystko się potoczy,ale biorę pod uwagę również taką ewentualność.
 
reklama
Wiem, bo dwa razy rodziłam z mężem :-)
Tak jak pisałam wyżej-jest jeden pokój do porodu rodzinnego, ale jak ja rodziłam to był zajęty przez inną parę . Mimo to, mogliśmy być razem. Mąż musi mieć do porodu specjalne ubranko i to w zasadzie tyle. Na porodówkę jest prowadzony jakimś bocznym wejściem, ale to już na miejscu wszystkiego się dowiecie.
Na którego masz termin?
 
Dzięki dziewczyny za informacje. Nad zmianą lekarza się muszę zastanowić czy w ogóle jest sens.
Ja mam termin na 21 sierpnia i nie mogę się już doczekać :-)
Pozdrawiam
 
Cześć.Jestem mamą 12-latka i 10-latka,mam za sobą dwie cesarki na Mickiewicza.Pierwszą miałam dla ratowania dziecka i robiła mi ją dr.Grabska a drugą dr.Wilkowski.Teraz jestem w 25 tygodniu termin mam na 23 wrzesień.Chodzę do dr.Wilkowskiego mam nadzieję że on mi zrobi cesarkę bo po wczesniejszych mam tylko malutką kreseczkę i nie mam zrostów
 
witam, ja chodziłam do dr.Wilkowskiego ,w prawdzie nie odbierał porodu ale dzięki niemu mój Syn żyje -miał przeczucie i wysłał mnie do szpitala.
super lekarz ,polecam


rodziłam na Mickiewicza i nie mam im nic do zarzucenia , uratowali mnie i dziecko, a jak byłam na parkitce to lekarze pytali koleżankę po porodzie czy czuje ruchy dziecka ...
na obchodzie co niektórzy stawali w drzwiach i tylko pytali jak się czujemy...
ja miałam początki odklejającego się łożyska i nikt mnie nie badał przez półtora tygodnia gdy krwawiłam... dużo się naoglądałam ,
leniwe pielęgniarki pacjentkom z zagrożoną ciążom kazały maszerować na badania ktg do pokoju pielęgniarek (no nie powiem bo niektóre przyjeżdżały do łóżek pacjentek )
szkoda mówić
 
reklama
Cześć.Jestem mamą 12-latka i 10-latka,mam za sobą dwie cesarki na Mickiewicza.Pierwszą miałam dla ratowania dziecka i robiła mi ją dr.Grabska a drugą dr.Wilkowski.Teraz jestem w 25 tygodniu termin mam na 23 wrzesień.Chodzę do dr.Wilkowskiego mam nadzieję że on mi zrobi cesarkę bo po wczesniejszych mam tylko malutką kreseczkę i nie mam zrostów
Witaj anus!
Czemu nie ma Cię u nas na wątku wrześniówek???!! Zapraszam!!!

witam, ja chodziłam do dr.Wilkowskiego ,w prawdzie nie odbierał porodu ale dzięki niemu mój Syn żyje -miał przeczucie i wysłał mnie do szpitala.
super lekarz ,polecam


rodziłam na Mickiewicza i nie mam im nic do zarzucenia , uratowali mnie i dziecko, a jak byłam na parkitce to lekarze pytali koleżankę po porodzie czy czuje ruchy dziecka ...
na obchodzie co niektórzy stawali w drzwiach i tylko pytali jak się czujemy...
ja miałam początki odklejającego się łożyska i nikt mnie nie badał przez półtora tygodnia gdy krwawiłam... dużo się naoglądałam ,
leniwe pielęgniarki pacjentkom z zagrożoną ciążom kazały maszerować na badania ktg do pokoju pielęgniarek (no nie powiem bo niektóre przyjeżdżały do łóżek pacjentek )
szkoda mówić
Dziękuję yummy mummy za dobre słowo na temat szpitala na Mickiewicza i na temat dr. Wilkowskiego-też do niego chodzę,ale tak bardzo zaczęłam się wahać w kwestii wyboru szpitala do porodu,że jestem blisko końca, a dopiero teraz mam mętlik w głowie! Ja raczej chciałabym rodzić z partnerem i nie mam niestety pojęcia jak to wygląda na Mickiewicza. Czy jest tam może jakaś osobna sala do porodów rodzinnych?
 
Do góry