reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Cęstochowie...

Cześć! Mam czteromiesięcznego Wiktora, który urodził się na PCK.Porodówka pięknie wyremontowana.Położne w porządku.
Gorzej na oddziale noworodkowym.Siostry niesympatyczne, a stan oddziału nie najlepszy.
 
reklama
Teściarka, być może,bo krótko,ale pracowałam w lokalu koło Hali Polonia,ale nie mam pojęcia kim możesz być???:-D
Może napiszesz coś więcej na priv?
guniu , dziękuję za kolejną opinię. Niech synuś się zdrowo chowa:-)
 
Cześć dziewczyny:-)
ja rodziłam na Mickiewicza dwa razy:tak: ciąże prowadził mi Tomasz Strzelczyk, lekarz super:tak: przy pierwszym porodzie trafiłam na dyżur doktora, poród długi, męczący ale jak to poród nic przyjemnego:baffled: drugi raz nie miałam tyle szczęścia i doktor był rano a ja rozkręciłam się wieczorem i trafiłam do doktor Grabskiej taka średnia, służbistka;-) przy pierwszym i drugim porodzie trafiłam na tą samą położną Jadwiga Noga lub Nogaj:tak: starsza pani, cudowna, miła, bardzo pomaga:tak: w ogóle w szpitalu po pierwszym porodzie spędziłam 7 dób, po drugim 10:szok: moje dziewczyny miały żółtaczki:baffled: położne jak dla mnie fajne, siostry od dzieci super szczególnie te młode:tak: jakbyście miały jakieś pytania to można śmiało uderzyć na pw;-)
Pozdrawiam i życzę ekspresowych porodów:tak:
 
Witajcie dziewczyny muszę się pochwalić, że w poniedziałek dostałam takich skurczy że pojechałam do szpitala a o 18.30 urodziłam córeczkę, wybrałam szpital na PCK i Nie żałuję wcale jestem bardzo zadowolona z lekarza którego pierwszy raz na oczy widziałam, z położnej super kobitka tylko nie wiem jak się nazywała na oddziale noworodkowym opieka dla dzieciątek bardzo dobra wszystko wytłumaczą pokażą, bardzo fajne te młode pielęgniarki chodź zastrzeżeń nie mam do nikogo.Dodam że nic nikomu nie płaciłam i bardzo polecam ten szpital, jestem bardzo zadowolona.Dzisiaj wyszłam ze szpitala i idę dalej odpoczywać. Pozdrawiam was, jak chcecie szczegółów to piszcie na priva.
 
Witajcie dziewczyny muszę się pochwalić, że w poniedziałek dostałam takich skurczy że pojechałam do szpitala a o 18.30 urodziłam córeczkę, wybrałam szpital na PCK i Nie żałuję wcale jestem bardzo zadowolona z lekarza którego pierwszy raz na oczy widziałam, z położnej super kobitka tylko nie wiem jak się nazywała na oddziale noworodkowym opieka dla dzieciątek bardzo dobra wszystko wytłumaczą pokażą, bardzo fajne te młode pielęgniarki chodź zastrzeżeń nie mam do nikogo.Dodam że nic nikomu nie płaciłam i bardzo polecam ten szpital, jestem bardzo zadowolona.Dzisiaj wyszłam ze szpitala i idę dalej odpoczywać. Pozdrawiam was, jak chcecie szczegółów to piszcie na priva.
Justa, gratuluję zdrowej córeczki i dzięki za info:-)
 
Witam. Jestem tu nowa ;) jestem w 36 tygodniu, mam zamiar rodzic na tysiącleciu. Im coraz bliżej terminu tym bardziej sie denerwuje czy to jednak dobry wybór co do szpitala. Bardzo bym prosiła o jakies opinie..... i co do do tego czy trzeba "posmarowac" zeby sie godnie opiekowali.... z góry dziękuje i pozdrawiam ;)
 
Witam. Jestem tu nowa ;) jestem w 36 tygodniu, mam zamiar rodzic na tysiącleciu. Im coraz bliżej terminu tym bardziej sie denerwuje czy to jednak dobry wybór co do szpitala. Bardzo bym prosiła o jakies opinie..... i co do do tego czy trzeba "posmarowac" zeby sie godnie opiekowali.... z góry dziękuje i pozdrawiam ;)[/QUOTE

marta tak jak pisalam wczesniej, ja rodzilam na tysiącleciu, poszłam tam z ulicy bo lekarza miałam z Mickiewicza, i naprawde szczerze polecam ten szpital, i nic nikomu nie płaciłam. Nic sie nie przejmuj i nie denerwuj bo to szkodzi dzidzi wszystko bedzie dobrze, trzeba byc dobrej myśli. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry