reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

Hej
Jeśli chodzi o pomorzany to byłam tylko na patologii. Odczucia bardzo negatywne, bardzo lubią wywoływać porody nawet miesiąc przed terminem! Chcieli żebym rodziła w 22 tygodniu ciąży też przez wywołanie, ale na szczęście do tego nie doszło. Byłam źle traktowana z powodu młodego wieku. Warunki jak wyżej dziewczyny pisały, syf i ubóstwo...
Co do wojskowego to słyszałam że w tym roku na początku stycznia oddział patologii ciąży i położniczy miały być zamknięte...
Wiecie może ile kosztuje poród rodzinny w szczecińskich szpitalach? Szczególnie interesują mnie zdroje, ale wszelkie informacje na temat innych szpitali byłyby też miło widziane ;)
P.S. Tak przy okazji to jak z porodami w wodzie? Gdzie można i po ile?
 
reklama
Tak mowila jedna z dziewczyn z ktorymi na patologii lezalam, dlatego chcialam wiedziec czy to prawda... A wie ktos moze jak z tymi porodami rodzinnymi i wodnymi?
 
GosiakK do dr Bilara chodziłam na usg w ciąży. Zgadzam się z opinią Marty - jest przyjemny, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, nie wiem jaki jest jako lekarz prowadzący, ale pewnie tak samo profesjonalny :)
 
Mój lekarz mnie wyśmiał jak go pytałam 15 stycznia na wizycie o zamknięcie Wojskowego. Lekarz pracujący w tym szpitalu chyba by wiedział o czymś takim.
 
Tak mowila jedna z dziewczyn z ktorymi na patologii lezalam, dlatego chcialam wiedziec czy to prawda... A wie ktos moze jak z tymi porodami rodzinnymi i wodnymi?

Rodzinne są możliwe w każdym szpitalu w Szczecinie i Policach. Koszt - na Pomorzanach koszt fartuszka dla taty, w Zdrojach 30 zł, w Policach bezpłatnie, w wojskowym - nie wiem.

Wanna do porodu w wodzie jest w Zdrojach, na Pomorzanach, w Policach - ale wiem, że nie może być przeciwskazań żadnych do takiego porodu. Nie jestem pewna ale to raczej nie są porodu "do wody" tylko w pierwszej fazie porodu można się w wodzie moczyć.
 
reklama
Ja jak rodziłam w Policach (to było ponad 2 lata temu) to do wanny wejść mogłam tylko w pierwszej fazie porodu i słowa położnej "pani Agnieszko pamiętajmy, że rodzimy na łóżku nie w wannie". No ale do tej wanny wejść już nie zdążyłam bo zanim położna wody napuściła (ledwie zaczęła) to już miałam pełne rozwarcie.
 
Do góry