reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

reklama
a czy w Szczecinie mozna gdzies wykonac cc na zyczenie i ile kosztuje?jesli miałabym od lekarza takie skierowanie n acc to gdzie isc do szpitala ,bo niektórzy nie chca wykonywac cc
mam przewlekła chorobe kupe lat i chciałabym urodzic przez cc
 
Porodowke na Pomorzanach mozna zwiedzac ponoc we wtorki, najleiej zadzwonic i dopytac.
Poza tym moge Wam przekazac moja opinie po ostatnim pobycie na patologii.
Zmienila sie atmosfera w szpitalu, lekarze naprawde troszcza sie o pacjenta na kazdym kroku, poza tym wiele nowych twarzy ponoc od stycznia tego roku. W szpitalu wymieniano grzejniki, bylo to krotkie utrudnieenie, ale juz na wykonczeniu.
Ja jak zwykle jestem bardzo zadowolona z opieki i nie narzekam. Wiem, ze tam jestem w dobrych rekach, a przeciez to jest najwazniejsze.
 
Na Pomorzany przeszło chyba ze 4 najlepszych lekarzy z Polic właśnie od lutego. Ja stawiałam na Police ale w obecnej sytuacji raczej będę omijać Police - ponoć wesoło tam ostatnio nie jest....
 
Zwiedzanie na Pomorzanach jest we wtorki około 11, "zbiórka" pod gabinetem 110 z kartą ciąży, gdyby ktoś chciał skorzystać. Też stawiam na Pomorzany, chciałam tym razem rodzić w Zdrojach, ale za dużo różnych nieciekawych rzeczy się nasłuchałam, a na Pomorzanach jest świetna opieka położnych po porodzie.
 
Witajcie, ja też się wypowiem na temat szpitala...
Podczas mojej ostatniej ciąży na Pomorzanach byłam chyba z 10 razy. Za każdym razem jak coś mnie stresowało, męczyły jakieś obawy, miałam lekkie bóle brzucha, czy plamiłam na początku zawsze zostałam ciepło i miło przyjmowana na oddział choć wydaje mi sę, że też szybko mnie wypisywali. Zazwyczaj na drugą max trzecią dobę. Przy pierwszym pobycie w szpitalu w 7tc USG miałam zrobione przy przyjęciu natomiast przy wypisie nie chcieli mi już zrobić, pomimo moich wielkich obaw czy ciąża dalej się dobrze rozwija. I to był jedyny minus.
Julię urodziłam z szpitalu w Goleniowie (pomimo tego, że mieszkam w Szczecinie), bo stamtąd jest mój gin. I tamten szpital mogę naprawdę śmiało polecić. Warunki bytowe średnie (tak jak to w szpitalu powiatowym) ale opieka, położne, lekarze REWELACYJNI!!!!!!!!
Czułam się tam jak w domu!
 
Doris niesety nie moge sie z Toba zgodzic :-( rodzilas prwie trzy lata temu, a sytuacja w szpitalah zmienia sie co rok, w 2012 bylam w szpitalu w Goleniowie, na szczescie rozsadny lekarz odeslal mnie na Pomorzany, moze i Goleniow sie sprawdza przy porodach fizjologicznych, ale jak dochodza komplikacje to nie maja o tym pojecia, poza tym w tym roku wystarczy spojrzec jacy lekarze zostali, w 2012 bylam bardzo zadowolona z opieki na Pomorzanach, pomimo trudnej sytuacji spotkkalam sie z cieplym, ludzkim podejsciem, a jak bylam teraz zmiana jest na jeszcze lepsze, swietna atmosfera miedzy lekarzami, zmiany sa swieze, od stycznia, lutego, wiec warto zebrac swieze opinie....
lezalam z dziewczynami, ktore chwalily Police, ale po zmianach stawiaja na Pomorzany
poza tym maluchy nigdzie nie maja tak rewelacyjnej opieki jak na Pomorzanach, dla wczesniakow to najlepsze miejsce
 
reklama
Wiola20121119....oczywiście masz rację, ja dopiero po napisaniu posta sprawdziłam, że mój lekarz już nie pracuje w Goleniowie i może rzeczywiście się tam wszystko pozmieniało ale jak rodziłam Julię opieka była naprawde rewelacyjna, położne miłe, pomocne, we wszystkim pomagały, stale przychodziły, opiekowały się, pytały o wszystko.
Co do porodów skomplikowanych, wcześniaczych (czytałam Twoją historię, jesteśmy z tego samego miasta, bardzo Ci kibicuję i trzymam kciuki), dzieci z komplikacjami to na pewno szpital na Pomorzanych jest lepszy, mają tam dobry sprzęt do ratowania dzieci - podczas któregoś mojego pobytu leżałam z dziewczyną, która urodziła w 30tc i naprawdę super zajmowali sie tam jej dzieciatkiem aż do ich wyjścia do domu.
Natomiast u mnie sytuacja wygladała tak, że ja miałam CC zaplanowane na konkretny termin, o czasie - 39 tc- ze względu na dwukrotne owinięcie pępowiną wokół szyi Julii. W szpitalu na Pomorzanach gdzie jeździłam co drugi dzień na ktg powiedzieli, że takie owinięcie nie jest w 100% wskazaniem do CC :szok:, pomimo ogromnego ryzyka podduszenia się dzieciątka podczas porodu SN. Dlatego ja nie chciałam ryzykować i wybrałam Goleniów.
 
Do góry