reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

Jedno jest pewne, wszystko zmienia sie dynamicznie i trzeba sprawdzac na biezaco, bo teraz inaczej to wyglada. Teraz jak bylam juz nie zwlekaja z cc, czasem decyzje podejmuja w przeciagu chwili...ale dolozyly sie do tego naglasniane sytuacje w innych szpitalach. Niestety nie zawsze mozna w internecie znalezc informacje o lekarzach w danym szpitlu, czesto sa nieaktualne (sprawdzilam :-( ) dlatego cenne sa informacje "na bieżaco"
 
reklama
Hej dziewczyny! Proszę o pomoc. Termin mam dopiero na październik, już teraz zastanawiam się nad szpitalem. :rofl2:
Jestem z Goleniowa, ale tu absolutnie nie chcę rodzić! Zastanawiam się nad Zdrojami i Policami. W obydwóch leżałam i miałam laparoskopie, z obydwóch jestem zadowolona. Mój lekarz prowadzący jest z Polic, a w Zdrojach poprzednia lekarka. Gdzie jest lepsza opieka i nie odmówią mi cc? Miałam ogromne trudności z zajściem i obecna, pierwsza ciąża jest prawdziwym cudem, dlatego wolałabym cc. Mam jeszcze kilka powodów dlaczego może być ona zalecana, ale boje się, że przyjde z zaleceniem/skierowaniem na cc do szpitala a oni mi odmówią :zawstydzona/y: Jak jest z opieką po porodzie w obu szpitalach? Bardzo proszę o opinie!!!!
 
Liju cieżka decyzja, musisz na bieząco kontrolowac sytuacje, na chwile obecna bylabym za Zdrojami, oczywiscie majac do wyboru Zdroje i Police, niestety ostatnio dosc czesto spotykalam sie, ze Zdroje odsylaja pacjentow...Ja caly czas bede obstawiac Pomorzany :-)
 
Rodziłam w Goleniowie w lutym tego roku. Pojechałam tam ze względu na mojego lekarza i zaplanowaną cesarkę. I nie żałuję :) Oczywiście warunki bardzo średnie, żeby nie powiedzieć słabe ale nie to się liczy :) Pielęgniarki i położne fantastyczne. Zawsze chętne do pomocy w dzień i w nocy. Z personelu byłam bardzo zadowolona. Maluch zdrowy, na trzecią dobę wyszliśmy do domu.
 
Ja pierwszę córkę rodziłam w Gryfinie. Ciążę prowadziła lekarka pracująca w Gryfinie. Teraz tez mnie namawia na Gryfino. a ja się zastanawiam. Macie jakieś aktualne wieści z Gryfina?
 
Polecam wszystkim przyszłym mamusiom Zdroje. Trzeba mieć szczęście żeby nie odesłali, ale warto spróbować. U mnie ktg wyszło nieprawidłowo i bez zwlekania jeszcze tego samego dnia wykonano cc. Warunki b.dobre i przede wszystkim duża troska o noworodki. O mamy po porodzie trochę mniej co prawda. Mój maluszek został gruntownie przebadany gdy tylko zglosilam ze slabo ssie. Ponieważ miał żółtaczkę jeszcze 2 tyg. po wyjściu przyjeżdżaliśmy do poradni noworodkowej. Jeśli zależy wam mocno by karmić naturalnie szczególnie po cc polecam Zdroje.
 
Evita mialas sporo szczescia, w kwietniu jak czekalam na ip na Pomorzanach Zdroje wlasnie odeslaly dziewczyne z nieprawidlowym zapisem ktg w 39 lub 40 tc, nie mam pojecia dlaczego, czy takie maja przeladowanie, czy co. Efekt jest taki, ze w tej chwili mamy do wyboru Pomorzany i Zdroje, Police posypaly sie kompletnie.
 
Moją koleżanke też odesłali ze zdroji, to nie wiem czy warto ryzykować i tam jechac w bólach a później nie daj bóg w bólach jechać na drugi koniec miasta:/ na pomorzanach rodziła koleżanka mies temu była zadowolona z opieki podczas porodu, choc na noc nie ma szans zeby dziecko zabrali nawet po cc dają odrazu matce. po porodzie 2godz lezy sie dzieckiem (nie wykapanym,lekko wytartym) ,później kąpiel i cały czas z matką.
 
Dorota.D moglam rodzic w Gryfinie bo mieszkam bardzo blisko(jak jestem w polsce) ale moja gin mi odradzala bardzo tamten szpital.Polecala mi za to Pyrzyce.Ale to dla mnie bylo zbyt daleko.

evita123 ja nikomu Zdroji nie polece dziadostwo jak cholera.Przynajmniej w tym czasie(roku) co ja rodzilam,na starym bloku jeszcze.Dzieci odparzone w wymiocinach,wielka lacha zeby daly dziecku mleko,bardzo nie przyjemne i wszystko z wielka lacha robiliy.Nawet o podklady trzeba bylo sie prosic! Lub zeby spojrzaly na dzieciatko z 15 jak chcialysmy isc sie wymyc.Ja nie jestem wymagajaca ale jakies ludzkie warunki powinny byc!! Dziecko prawie sie udusilo bo do konca kazali rodzic SN az w koncu wzieli na CC bo juz bylo zagrozenie zycia.
 
reklama
Dorota.D moglam rodzic w Gryfinie bo mieszkam bardzo blisko(jak jestem w polsce) ale moja gin mi odradzala bardzo tamten szpital.Polecala mi za to Pyrzyce.Ale to dla mnie bylo zbyt daleko.

evita123 ja nikomu Zdroji nie polece dziadostwo jak cholera.Przynajmniej w tym czasie(roku) co ja rodzilam,na starym bloku jeszcze.Dzieci odparzone w wymiocinach,wielka lacha zeby daly dziecku mleko,bardzo nie przyjemne i wszystko z wielka lacha robiliy.Nawet o podklady trzeba bylo sie prosic! Lub zeby spojrzaly na dzieciatko z 15 jak chcialysmy isc sie wymyc.Ja nie jestem wymagajaca ale jakies ludzkie warunki powinny byc!! Dziecko prawie sie udusilo bo do konca kazali rodzic SN az w koncu wzieli na CC bo juz bylo zagrozenie zycia.

Mona6061 ja rodziłam we wrześniu 2013 juz po remoncie. Na noworodkach naprawdę była dobra opieka. Jest duży nacisk na karmienie piersią, mi to pasowało akurat, ale jak ktoś chce podać mm to może mu to nie pasować.
 
Do góry