reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

reklama
Witam Kochane
Nasz poród zbliża się nieubłaganie i chyba już ostatecznie zdecydowana jestem na Pomorzany.
W związku z tym mam do was pytanie co trzeba mieć ze sobą?

Nie lubię dzwonić w takich sprawach a jechać tam nie mam po drodze, może któraś z was się orientuje co spakować
Na poród i dla maleństwa - nie chcę brać zbędnych rzeczy.
Coraz częściej pojawiają się skurcze więc myślę, że czas już się spakować, żeby później nie robić tego w biegu.
 
to wszystko zalezy ile bedziesz w szpitalu, naszykuj rzezcy n wyjscie, aby ten kto cie bedzie odbieral mogl zabrac, ja mialam dowiesc pieluchy i chusteczki, ale dopiero pozniej, moj maly lezal dluzej, wczesniej nic nie chcieli
wydaje mi sie, ze jak bedziesz rodzic naturalnie to nie bedziesz nic potrzebowac, poza rzeczami dla siebie
 
j.von.papillon POMORZANY: trzeba mieć pieluchy ,chusteczki nawilżające, krem na odparzenia,ciuszki dla dziecka (czapeczki,skarpetki ,spiochy koszulki wszystko*3, szpital tego nie zapewnia ),moja kolezanka miala becik i ciuszki na wyjscie. dla siebie to koszula *2 , szlafrok, majtki poporodowe, podkłady, kapcie, szare mydło(do mycia krocza),no wiadomo pasta szczoteczka, szczotka,żel do kąpieli czy co tam używasz,stanik i wkładki laktacyjne,ewentualnie smoczek dla dziecka - koleżanka rodziła miesiąc temu na pomorzanach.
 
Ostatnia edycja:
Ewon dzieki za wpis,czyli sie zmienilo, a mialam dopytac dokladnie mojego gina, bo jeszcze w kwietniu dawali wszystko, jak widac sytuacja zmienia sie dynamicznie
 
nawet po cc dają odrazu matce. po porodzie 2godz lezy sie dzieckiem (nie wykapanym,lekko wytartym) ,później kąpiel i cały czas z matką.

Mnie właśnie na tym zależy.
I na fachowej opiece medycznej.

Leżałam w 20 tc w Policach i już nigdy tam nie mam zamiaru wracać.
Chciałabym rodzić w Zdrojach lub Pomorzanach.

Ale mam inne pytanie:
Jakby coś się działo przed czasem (tfu, tfu, odpukać), to gdzie lepiej jechać? Gdzie jest lepsza neonatologia (lekarze, sprzęt)?

Macica stawia mi się z różną częstotliwością i intensywnością. Z szyjką jest ok. Dużo leżę
 
Ja stawiam na y. Właśnie jestem na patologii, bo bolała mnie blizna. Co do rzeczy to do naturalnego porodu trzeba mieć ręcznik, pieluchy i chusteczki. Reszta wg upodobania. W ogóle pieluchy i chusteczki mile widziane. O niczym więcej nikt nie mówi, chyba, że Mama ma inne życzenia. A tak w ogóle to tłok rodzących jest tutaj. My mam nadzieję do domu i wrócimy za dwa tygodnie.
 
Rodzę za miesiąc i też się zastanawiam - Pomorzany czy Zdroje... Chciałam do Polic ale czytam, że nie bardzo tam... Poprzednio rodziłam w Wojskowym. Mimo wyglądu byłam bardzo zadowolona.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)

Ostatnio założyłam grupę na Facebooku "ciąża w mieście Szczecin" jeśli macie ochotę i chęć to zapraszam serdecznie. Grupa się dopiero tworzy. Chciałabym podzielić się wieloma doświadczeniami związanymi zarówno z okresem ciąży, jak i staraniami. Temat ten wymaga jednak aktualnych informacji, które jak wiadomo wciąż ewoluują. Jestem pewna, że wsparcie w tym szczególnym okresie jest niezbędne. Sama jestem już mamą dwójki wspaniałych maluszków.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Monika
 
Do góry