reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

Witajcie. Miałam rodzic w Zdrojach .Na ostatniej wizycie mój gin powiedział ,ze juz tam nie pracuje tylko w Policach od grudnia, bo wiekszość tam sie przeniosła za profesorem. Tak wiec tam mnie skierował i 5 lutego urodziłam córeńkę przez cc. Powiem tylko, ze poza remontem wyrózniaja sie przede wszystkim fachowymi ludżmi i miłą atmosfera.kocioł niezły mieli, bo akurat trzy cesarki były i praktycznie ciagle odbierali porody naturalne.Do tego pacjentki z Pomorzan dochodziły, uruchomili na drugim pietrze dodatkowe sale. Było około 50 mam, gdy wychodziłam . Nie moge złego słowa powiedzieć. Rodziłabym tam ponownie gdybym miała wybierac:)
A kto przychodzil do mlucha na badnia
024013950.png
 
reklama
Do dziecka 2 razy dziennie przychodził pediatra który aktualnie mial dyżur.Tak wiec tylko raz powtórzyła mi się lekarka w 5 dobie. Dziecko było badane przy mnie, za każdym razem osłuchiwane. Tylko na wyniki zabierano do zabiegowego(i kąpiele) aby przy mnie nie pobierac krwi , bo płaczu maleństwa bym nie zniosła. Zresztą obchód ginekologiczny też był dwa razy dziennie.
 
Do dziecka 2 razy dziennie przychodził pediatra który aktualnie mial dyżur.Tak wiec tylko raz powtórzyła mi się lekarka w 5 dobie. Dziecko było badane przy mnie, za każdym razem osłuchiwane. Tylko na wyniki zabierano do zabiegowego(i kąpiele) aby przy mnie nie pobierac krwi , bo płaczu maleństwa bym nie zniosła. Zresztą obchód ginekologiczny też był dwa razy dziennie.
Tez tak mialam dwa razy dzienie i ginekolodzy i pediatrzy wiec Police to so samo co Unia wkoncu przeszli wszyscy lekarze.
024013950.png
 
no to zwyczaje panuja w policach jak na unii ja tez mial wizyte pediatrow dwa razy i ginekologow mimo ze pozniej ja juz nie wymagalam ginekologow opieki bo rodizlam Sn to jeszcze nie mailam zadnego naciecia to i tak musialm sie meldowac przez cale 3 tyg na kazdej wizycie

Dzieciaczki tez zabierali do kapieli ja w tym zcasie korzystalam i sama wskakiwalam pod prysznic by pozniej byc z malenstwem caly czas ;-);-)

Frotka wielkie gratulacje maleństwa
p040.gif
 
Witajcie:) Dziekuję wszystkim za miłe słowa pod adresem mojej córeczki:)
Dzwoniłam dzisiaj, że by zarejestrować Milenke i Miłoszka do ortopedy. Kurcze nawet nie rejestrują teraz tylko pod koniec miesiąca kazali dzwonić. A terminy na marzec kwiecień... Prywatnie profesor ordynator z Unii bierze 150zł za wizytę! A z dwójką dzieci rabat tylko 250zł! SZok! Pewnie do okulisty też takie kolejki. Mała ma być po 3 miesiacu przebadana ale Miłek już za miesiąc kończy 4 latka i do bilansu tez oczka trzeba przebadać. Jutro obdzwonię , zobaczymy.
 
Witajcie:) Dziekuję wszystkim za miłe słowa pod adresem mojej córeczki:)
Dzwoniłam dzisiaj, że by zarejestrować Milenke i Miłoszka do ortopedy. Kurcze nawet nie rejestrują teraz tylko pod koniec miesiąca kazali dzwonić. A terminy na marzec kwiecień... Prywatnie profesor ordynator z Unii bierze 150zł za wizytę! A z dwójką dzieci rabat tylko 250zł! SZok! Pewnie do okulisty też takie kolejki. Mała ma być po 3 miesiacu przebadana ale Miłek już za miesiąc kończy 4 latka i do bilansu tez oczka trzeba przebadać. Jutro obdzwonię , zobaczymy.

Ja do ortopedy czekałam jakieś 2-3 tyg, teraz 25 lutego mamy drugą wizytę.
A do okulisty rejestrowałam małego 3 lutego i termin mamy na 17marca, czyli nie tak źle. Było kilka terminów wcześniejszych, ale nie pasowała nam godzina. Tylko, że ja rejestrowałam się na Kadłubka.
 
Ja do ortopedy czekałam jakieś 2-3 tyg, teraz 25 lutego mamy drugą wizytę.
A do okulisty rejestrowałam małego 3 lutego i termin mamy na 17marca, czyli nie tak źle. Było kilka terminów wcześniejszych, ale nie pasowała nam godzina. Tylko, że ja rejestrowałam się na Kadłubka.
Ja tez krotko czekalam 3 tygodnie i 3 dni miala mala i bylam u ortopedy. raptem 2 tygodnie za pierwszym razem a 2 razu to czekalam miesiac. Moja mal chodzi na Kadlupka
ticker.php
 
reklama
Ja u ortopedy byłam w przychodni stoczniowe,czekałam chyba tydzień odrazu w gabinecie zarejstrowali mnie na usg bioderek byłam bardzo zadowolona dodatkowo z maluszkami do ortopedy wchodzi się bez kolejki:-p
A wiecie ze nie w każdym mieście zalecaja wizytę u okulisty dziwne
 
Do góry