reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

Chciałabym odświeżyć wątek. Czy są jakieś mamusie które w najbliższych dniach szykują się na poród w Szczecinie?
 
reklama
Witaj, ja rodzę w tym roku ale dopiero w październiku ;)
No to może przynajmniej moja relacja Ci pomoże. Ale jeszcze chwilkę będziesz musiała poczekać ;) będę rodziła na Pomorzanach ale to głównie przez moje problemy z utrzymaniem ciąży. Miałam w tym.szpitalu zakładany szew na szyjkę w 22tc. W 32tc byłam na obserwacji i podaniu sterydów ze względu na skurcze a jutro 37 tc. idę na ściągnięcie szwu i zobaczymy co będzie. Tak czy inaczej życzę spokojnej zdrowej ciąży :)
 
No to może przynajmniej moja relacja Ci pomoże. Ale jeszcze chwilkę będziesz musiała poczekać ;) będę rodziła na Pomorzanach ale to głównie przez moje problemy z utrzymaniem ciąży. Miałam w tym.szpitalu zakładany szew na szyjkę w 22tc. W 32tc byłam na obserwacji i podaniu sterydów ze względu na skurcze a jutro 37 tc. idę na ściągnięcie szwu i zobaczymy co będzie. Tak czy inaczej życzę spokojnej zdrowej ciąży :)

Mieszkam na Pomorzanach, pracuje w tutejszym szpitalu i tutaj też mam zamiar rodzić :) w takim razie życzę dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka , oczywiście czekam na relacje. Mogę zapytać gdzie uczęszczasz do szkoły rodzenia ? :)
 
Mieszkam na Pomorzanach, pracuje w tutejszym szpitalu i tutaj też mam zamiar rodzić :) w takim razie życzę dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka , oczywiście czekam na relacje. Mogę zapytać gdzie uczęszczasz do szkoły rodzenia ? :)
Byłam zapisana u siebie w Goleniowie. Ale skończyło się tylko na spotkaniu z położną bo w regularnych zajęciach nie dałam rady uczestniczyć.
 
ChcialAAbym sie zapytac jak porod na pomorzanach. Rozwazam ten szpital i ciagle nie jestem pewna czy aby napewno tam jechac w razie co
 
Ja mam termin na październik i zamierzam rodzić właśnie na Pomorzanach ale jak jest tak na prawdę dopiero się przekonam,,, a @AgaPan na kiedy masz termin ?
 
reklama
Dziewczyny macie jakieś opinie od koleżanek? Moja znajoma rodziła w Zdrojach i nie byla zadowolona z opieki poporodowej... mowi, ze wybrałaby pomorzany teraz pomimo tego, że jest tam brzydko. Opieka dużo lepsza podobno
 
Do góry