reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

Właśnie dzwoniłam na Kadłubka również i tam najdłuzej trzeba czekać. Tam należał synek ale teraz daleko nam tam i należymy na tartacznej do przychodni. Ortopedę włąsnie oni polecili nam na bat. chłopskich 86 i tam mam 20 zadzwonic bo rejestrowac na marzec będą:) Ewentualnie spróbuje jeszcze w stoczniowej.
 
reklama
Właśnie dzwoniłam na Kadłubka również i tam najdłuzej trzeba czekać. Tam należał synek ale teraz daleko nam tam i należymy na tartacznej do przychodni. Ortopedę włąsnie oni polecili nam na bat. chłopskich 86 i tam mam 20 zadzwonic bo rejestrowac na marzec będą:) Ewentualnie spróbuje jeszcze w stoczniowej.

To nam się chyba jakoś wyjątkowo udało...
a co ile trzeba chodzić z dzieckiem do ortopedy i okulisty?
 
Właśnie dzwoniłam na Kadłubka również i tam najdłuzej trzeba czekać. Tam należał synek ale teraz daleko nam tam i należymy na tartacznej do przychodni. Ortopedę włąsnie oni polecili nam na bat. chłopskich 86 i tam mam 20 zadzwonic bo rejestrowac na marzec będą:) Ewentualnie spróbuje jeszcze w stoczniowej.
Moze i dlugo ale fachowo i darmowo USG a w innych trzeb placic 50 zl.
ticker.php
 
To nam się chyba jakoś wyjątkowo udało...
a co ile trzeba chodzić z dzieckiem do ortopedy i okulisty?
Do ortopedy 4 tygonie puzniej po chyba 3 miesiacach a trzeci raz jak juz bedzie dobrze chodzilo tak mi powiedzial ortopeda. Wiadomo jak nie bedzie problemow bo moze cojsc wyjsc.
Do okulisty dwa razy ja bylam po 2 miesiacy i lekarz mowila ze dopiero jak dziecko zacznie pokazywc lub mowic co widzi. Jezeli bedzie cos tak jak moja miala z okiem to trzeba czesciej kontrolowac ale oni i tak nic nie zobacza zabardzo.Albo nie chca zobczej ja chodzilam do przychodni na kase chorych.
ticker.php
 
Dzis ogladalam w telewizji jak chowali ta dziewczynke co zmrlo przez tak bakterie to straszne. Wspolczuje taj kobiecie az sie poplakalam.
ticker.php
 
witam ja mam pytanie z innej beczki- szukam szkoły rodzenia w Szczecinie- czy jakąś polecacie? Od razu muszę zastrzec, że nie mogę korzystać z takiej przyszpitalnej, bo rodzić będę dobre 200km od miasta. z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama
Cześć dziewczyny!!
Nie było mnie na forum ponad 3 miesiące.
Haniu jeśli chodzi o porodówkę to ja osobiście rodziłam na Piotra Skargi.
Na obsługę narzekać nie mogę jednak męczyli mnie 13 i pół godziny zamiast od razu zrobić cesarskie cięcie:-( Urodziłam dwa tygodnie po terminie, a poród wywoływali mi tydzień.
Jeśli miała bym wybierać jeszcze raz szpital to na pewno były by to Zdroje:tak:.
Pozdrawiam serdecznie!
 
Do góry