reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

Hej
Jeśli chodzi o pomorzany to byłam tylko na patologii. Odczucia bardzo negatywne, bardzo lubią wywoływać porody nawet miesiąc przed terminem! Chcieli żebym rodziła w 22 tygodniu ciąży też przez wywołanie, ale na szczęście do tego nie doszło. Byłam źle traktowana z powodu młodego wieku. Warunki jak wyżej dziewczyny pisały, syf i ubóstwo...
Co do wojskowego to słyszałam że w tym roku na początku stycznia oddział patologii ciąży i położniczy miały być zamknięte...
Wiecie może ile kosztuje poród rodzinny w szczecińskich szpitalach? Szczególnie interesują mnie zdroje, ale wszelkie informacje na temat innych szpitali byłyby też miło widziane ;)
P.S. Tak przy okazji to jak z porodami w wodzie? Gdzie można i po ile?

W Policach nic nie kosztuje i można w wanie tez bez dopłat. Ale wanny przereklamowane, nie ma się co nastawiać...
Poród do wody tylko przy jednej położnej, bo chyba tylko jedna jest przeszkolona, a tak, można się tylko pomoczyć do rozwarcia...
 
reklama
Dzięki za info o Policach :-D ja coraz bardziej myśle o porodzie wannie, choć nie lubię kapieli, wole prysznic ;-) ale podobno jest łatwiej i matce i dziecku :-D
 
Alfa według miesiączki na 17.06, według ostatniego USG dwa tygodnie szybciej nawet :confused:

W Wojskowym podobno bezpłatnie poród z tatusiem ;-)
 
W Policach nic nie kosztuje i można w wanie tez bez dopłat. Ale wanny przereklamowane, nie ma się co nastawiać...
Poród do wody tylko przy jednej położnej, bo chyba tylko jedna jest przeszkolona, a tak, można się tylko pomoczyć do rozwarcia...
Z tego co wiem, to poród w wannie-jeśli rozmawiamy o Policach- to odbierać może dwóch położnych.Z czego jeden jest mężczyzną ;)
 
Rodziłam w wannie w Zdrojach, poród był do wody. Nie nastawiałam się nawet na taki poród, ale dzięki położnej p. Kasi Rudkiewicz (wspaniała osoba!) zdecydowałam się i nie żałuję. Jeśli jeszcze kiedyś przyjdzie mi rodzić, to też chcę w wodzie:-)
 
Dziewczyny ja zdecydowałam się na Wojskowy - może szpital wyglądem nie powala, za to opieka wg mnie rewelacja, cały personel baardzo fajny, dzieci zabierają na noc, więc można odpocząć po porodzie te 2-3 dni. Ja po cc byłam 3 dni. Poród możliwy z towarzyszącą osobą, chociaż u mnie to się nie przydało.
 
reklama
Ja chyba zdecyduję się na pomorzany ze względu na znieczulenie, ale też się zastanawiam nad zdrojami, ten poród w wannie mnie przekonuje, ale czy nie będą robić problemu, bo tak tylko słyszałam o pierwszej fazie porodu w wannie.
 
Do góry