reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronic i kolejna ciaza ? pomozcie

Dołączył(a)
16 Styczeń 2014
Postów
6
Do pan ktore kiedys poronily...:(
Po ilu cyklach po poronieniu zaszlyscie w kolejna ciaze ?
Ja poronilam niedawno i chce sie starac o nastepne. Podkresle ze nie mialam skrobanki sama sie oczyscilam.
W jakim czasie moge zajsc i sie spodziewac maluszka ?
 
reklama
Witaj. przykro mi z powodu poronienia. ja także poroniłam w 8tc. sama się oczyściłam. myśle że o maluszka możesz się starać już w nowym cyklu ponieważ organizm jest już ,,zaprogramowany" na ciąże . życze szybkiego ujrzenia II kreseczek. pozdrawiam
 
przykro mi :( myślę jak poprzedniczka że skoro się sama oczyściłaś to śmiało możesz zaczynać. Ja poroniłam 11 sierpnia 2011 a 20 października już miałam ostatnią @ przed ciążą. z tym że ja miałam zabieg dlatego chciałam poczekać cykl dwa, ale mój gin mówił że nie ma takiej potrzeby, tak że owocnych staranek
 
Dziekuje wam dziewczyny mam taka nadzieje ze zajde za niedlugo w ciaze. Moj ginekolog powiedzial ze po pierwszej miesiaczce moge starac sie o drugie i robil mi rozne badania i jest wszystko okej. Teraz tylko czekac na moje wymarzone dwie kreseczki. Pod koniec miesiaca mam dni plodne... wiec w lutym zobaczymy czy beda te dwie kreseczki :) napewno die wam pochwale :) :*
 
Witaaj bardzo mi przykro z powodu twojej straty , ja poronilam w kwietniu poronienie samoistne całkowite , udało się w dopiero w listopadzie , juz tracilam nadzieje przez nieregularne miesiączki ale na szczęście udało się , Wam tez się uda ! trzymam za was kciuki !
 
Moja koleżanka ze studiów jak ooronila w 6,7 tygodniu to Gin powiedział, że może się już starać po 3 miesiącach. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Ale trzymam kciuki za następny raz. Na pewno się uda. Musisz być silna:) Też miałam w 6 tyg ciąże zagrożoną i przeżywałam koszmar:(:(:( Kochana znałam kiedyś kogoś kto poronił kilka razy i w końcu doczekał się dzidziusia.. To wstrząsające- podziwiam takie osoby.. Powiedziała mi wtedy: nie płacze już tak nad stratą 3 poprzednich ciąż bo wiem, że to właśnie mój Kubuś próbował się urodzić i w końcu mu się udało:) wiem, że łatwo się mówi.. Ale najważniejsze, że wiesz że możesz mieć dzieci. Dzieki odpowiedniej opiece lekarskiej next raz na pewno się uda! Inni mogą pomarzyć o samym zajściu w ciąze:( Powodzonka!
 
bardzo mi się podoba podejście Catsun - mądrze powiedziane. Dzidziuś próbuje aż mu się uda. i Twój też będzie próbował aż mu się uda! a uda mu się na pewno! trzymam mocno kciuki za kolejne starania!
 
ja wiem, że teraz to może trudno Ci w to uwierzyc, ale na pewno wam się jeszcze uda!! życze Ci tego z calego serca, bo zdaje sobie sprawe z tego ile przeszlas
 
Mozesz sie starac juz w pierwszym cyklu, ale kiedy zajdziesz to juz od przyrody zalezy. Po pierwszym poronieniu zaszlam w ciaze po 4 miesiacach, po drugim po 4, potem urodzilam syna, kolejna ciaza po 4 miesiacach, kolejna po 5- 6 miesiacach od poronienia, kolejna po 7 miesiacach. Pierwszy raz mialam zabieg, pozniej juz naturalnie. Zasada jest taka, ze po naturalnym poronieniu endometrium jest zluszczone, ale nie "zgrzebane", wiec kiedy hormony sie uspokoja i cykl wroci, mozna sie starac. Po zabiegu nalezy odczekac.
 
reklama
Do pan ktore kiedys poronily...:(
Po ilu cyklach po poronieniu zaszlyscie w kolejna ciaze ?
Ja poronilam niedawno i chce sie starac o nastepne. Podkresle ze nie mialam skrobanki sama sie oczyscilam.
W jakim czasie moge zajsc i sie spodziewac maluszka ?

a jeszcze zapytam... może jakieś zalecenia od lekarza?
 
Do góry