reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronic i kolejna ciaza ? pomozcie

Dołączył(a)
16 Styczeń 2014
Postów
6
Do kobiet ktore kiedys poronilh... :(
Po jakim czasie zaszlyscie w druga ciaze ?
Ja poronilam niedawno planowana ciaze...:( moje lozysko bylo uszkodzone. Lekarz nie podal przyczyn uszkodzenia. ;(
Chciala bym sie poradzic was po ktorym cyklu zaskoczyliscie ?
Podkreslam ze u mnie nie bylo zabiegu sama sie oczyscilam. Pomocy
 
reklama
ja po zabiegu miałam zalecone odczekac 6 msc i tak tez zrobilam, a zaszłam teraz w ciąże po 8msc po zabiegu ;) i jest ok.
 
Witaj Wiolka. Ja zaszłam 5 mc po zabiegu w drugim cyklu starań. dr kazał odczekać 3 mc więc spokojnie tak odczekałam, gdzie w 3 mc dowiedziałam się że mam Hasimoto. I dzięki Bogu nie czytałam co to oznacza, bo bym się pewnie wykończyła psychicznie... Endokrynolog kazał mi odczekać kolejne 3 mc. Ale ja już po mc zaszlam w ciążę. Jak widać po suwaczku zakończoną powodzeniem.
Moim zdaniem powinnaś odczekać tyle żeby być gotowym psychicznie na ciążę. Bo ginekolodzy pozwalaja już po pierwszej @ od poronienia a wiele dzieczyn zaszło w ciążę gdzie nawet nie miały @ po poronieniu.
Zapraszam na wątek główny "ciąża po poronieniu" tam dziewczyny odpowiedzą Ci na każde pytanie.
Pozdrawiam
Światełko dla Twojego Aniolka (*)
 
Po naturalnym poronieniu wczesnej ciazy mozna w zasdzie starac sie od razu. Endometrium jest zluszczone naturalnie, wiec nie potrzebuje ekstra czasu do regeneracji po lyzeczkowaniu. Zwykle okres pojawia sie do 6 tygodni po poronieniu, kiedy hormony sie ustabilizuja - ten czas wystarcza zeby organizm przygotowal sie do nowej ciazy. Nie oznacza to, ze dojdzie do niej przy pierwszej owulacji - to juz jak z normalnymi staraniami, czasem zaskoczy, czasem nie chce. ;-)
 
Do góry