reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Poronienia a kolejne starania

Imagine.M

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
2
Hej dziewczyny.

Ile czasu minęło u was od poronienia, i ile czasu się staracie o kolejną.
Ja poroniłam w marcu (7tc), teraz staramy się od czerwca, i w sumie narazie nic.

reklama

bea25ta

Fanka BB :)
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
1
Swoje juz odczekalas możesz spokojnie zacząć starania. Ja doczekałam 3 miesiace po lyzeczkowaniu tak mi zalecano.

Imagine.M

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
2
Mnie tez zleciało, lekarz kazał mi te trzy miesiące odczekać. Chociaż duzo dziewczyn mówi ze szybko się po poronieniu od razu zachodzi.

bea25ta

Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
1
Jeśli nie było ingerencji zabiegowych tylko oczyścić się samo to można w kolejnym cyklu. Jak się czujesz na silemmożna zawsze podejście po okresie do giną sprawdzić endometrium i owulacji jeśli byłoby ok a ty czujesz się na siłach i bierzesz kwas foliowy możesz podjąć próbę.

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Ja miałam poronienie samoistne w kwietniu tego roku, w maju dostałam @ a w czerwcu wyszly dwie kreski ;-) teraz 22tc u mnie

Kasiulek 77

Rozwiązania
1
Co lekarz to inna szkoła ,jedni każą czekać inni nie ,mi w szpitalu po pierwszym łyżeczkowaniu powiedziano że po pierwszej @ już mogę się starać ,po drugim zabiegu jak byłam na kontroli u mojej gin powiedziała że wszystko jest w porządku ,są piękne pęcherzyki i szkoda ich marnować ,nie czekać tylko działać ,to było przed pierwszą @ ,jednak wolałam ten jeden cykl przeczekac , ostatecznie udało się znowu po czterech miesiącach :)

Imagine.M

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
2
@kasiulek77 dobrze słyszeć takie pozytywne wiadomości :) Ja czekam aż przejdzie @ i zaczynam, oby się udało

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry