reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia a kolejne starania

Imagine.M

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2018
Postów
56
Hej dziewczyny.

Ile czasu minęło u was od poronienia, i ile czasu się staracie o kolejną.
Ja poroniłam w marcu (7tc), teraz staramy się od czerwca, i w sumie narazie nic.
 
reklama
Mnie tez zleciało, lekarz kazał mi te trzy miesiące odczekać. Chociaż duzo dziewczyn mówi ze szybko się po poronieniu od razu zachodzi.
 
Jeśli nie było ingerencji zabiegowych tylko oczyścić się samo to można w kolejnym cyklu. Jak się czujesz na silemmożna zawsze podejście po okresie do giną sprawdzić endometrium i owulacji jeśli byłoby ok a ty czujesz się na siłach i bierzesz kwas foliowy możesz podjąć próbę.
 
Ja miałam poronienie samoistne w kwietniu tego roku, w maju dostałam @ a w czerwcu wyszly dwie kreski ;-) teraz 22tc u mnie
 
Co lekarz to inna szkoła ,jedni każą czekać inni nie ,mi w szpitalu po pierwszym łyżeczkowaniu powiedziano że po pierwszej @ już mogę się starać ,po drugim zabiegu jak byłam na kontroli u mojej gin powiedziała że wszystko jest w porządku ,są piękne pęcherzyki i szkoda ich marnować ,nie czekać tylko działać ,to było przed pierwszą @ ,jednak wolałam ten jeden cykl przeczekac , ostatecznie udało się znowu po czterech miesiącach :)
 
reklama
Do góry