reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

#poronienia#ciaza#karmieniepiersia#test

Dołączył(a)
15 Sierpień 2023
Postów
3
Hejka Mamusia ! 10 lutego urodziłam córeczkę :) karmię moją malutką piersią tylko i wyłącznie i dotąd nie miałam miesiączki , aż do wczoraj … okres pojawił się nagle , trochę pobolewał mnie brzuch , odcinek lędźwiowy No i pojawiły się też skrzepy , dużo skrzepów . Miesiączka także przez 1,5 dnia była baaardzo obfita , a od dzisiejszego popołudnia cisza . Trochę się martwię, ponieważ 15 lipca współżyłam z mezem bez zabezpieczenia , doszło do wytrysku . 3 sierpnia wykonałam test i wyszedł negatywny , także ciąże wykluczyłam . Mam za sobą 4 poronienia , ponieważ mam APS . Poronienia kończyły sie samoistnie , dość szybko i także bolały mnie wtedy plecy , a także odczuwalam bol łydek … co związane jest z zaburzeniami krzepnięcia . W zasadzie pare dni przed okresem tez rwala mnie noga , ale jakoś nie przeszło mi przez myśl , ze mogę być w ciąży , bo przecież test wyszedł negatywny . Myślicie , ze to możliwe , ze test był zrobiony za wcześnie i wyszedł mylnie negatywny ? A teraz to nie miesiączka tylko poronienie ? Test robiłam po ponad 2 tygodniach także gdyby była ciąża to raczej wyszedłby pozytywny 🧐
 
reklama
Jeżeli był to tylko ten jeden raz bez zabezpieczenia to ciążę raczej można wykluczyć. Po ponad dwóch tygodniach test jest jak najbardziej wiarygodny. Możesz dla pewności zrobić betę. I pamiętaj, że karmienie piersią to żadna metoda antykoncepcji. Zwłaszcza,że zaczęłaś już pewnie rozszerzać dietę u karmień może być mniej.
 
Jeżeli był to tylko ten jeden raz bez zabezpieczenia to ciążę raczej można wykluczyć. Po ponad dwóch tygodniach test jest jak najbardziej wiarygodny. Możesz dla pewności zrobić betę. I pamiętaj, że karmienie piersią to żadna metoda antykoncepcji. Zwłaszcza,że zaczęłaś już pewnie rozszerzać dietę u karmień może być mniej.
Wtedy jeszcze nie RD:) dzięki za odpowiedz :) wiem , ze kp to nie metoda antykoncepcji , ale to taka jednorazowa sytuacja:)
 
Do góry