reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia na początku ciąży

Dołączył(a)
7 Lipiec 2020
Postów
6
Cześć dziewczyny,
Staramy się z mężem o dzieci od roku. W ciągu tego roku byłam już 2 razy w ciąży. Obie ciążę skończyły się poronieniem I w 6Tc, II w 7Tc. Zrobiłam cały szereg badań i wyszło że mam mutacje Pai-1 4g heterozygota oraz policystyczne jajniki (chociaż moja Pani doktor mówi że nie sa mocne ). Dostałam leki metformax, acard oraz ovarin. Czy może któraś z was była w podobnej sytuacji? I udało jej się donosic ciążę? Teraz staramy się kolejny raz już na lekach o dzieciątko. Powiedzcie kiedy najlepiej robić test na potwierdzenie ciąży? Czy warto robić testy przed spodziewana miesiączka? Bo panikuje żeby 3 raz sytuacja się nie powtórzyła. I chce jak najszybciej gdy się dowiem dostać leki od lekarz na podtrzymanie ciąży. Będę wdzięczna za jakieś rady od was.
 
reklama
Wejdź tutaj i zobacz wykaz badań, czy aby na pewno jesteś przebadana
A potem zapraszam na wątek ciąża po poronieniu lub poronienia nawykowe-leczenie immunologiczne. Niestety w dzisiejszych czasach to zjawisko coraz częstsze. Sama jestem po 2 poronienie CH, 3 bym nie zniosła. Badałam się na własną rękę, bo NFZ większości badań nie refunduje, a całość to duży koszt, ok 6-7 tys. Bez obstawy leków typu steryd heparyna nie podchodzilam. Dziś mam 2 dzieci, choć bez komplikacji się nie obylo
 
Cześć Destino,
Czy mogłabyś mi poradzić klinikę i lekarza gdzie robiłaś badania. Jestem załamana. W ciągu 4 m-cy poroniłam dwa razy. Bardzo się boję 3; powtórki... dlatego muszę się przebadać. Nie wyobrażam sobie życia bez własnego dziecka więc podejmę ostatnią walkę.. będę wdzięczna za odpowiedź
Lena
 
Do góry