reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Czarna mała dzięki za pamięć, już jakieś tam przepowiadające się zdarzają. Ogólnie już jest ciężko, cieszę się że już końcówka.
Fondie jest po 5 poronieniach tak jak ja a jednak ja Was nie zadręczałam swoimi obawami każdego dnia.
 
reklama
witam Was dziewczynki,
Bea ja jak zaczęłam się diagnozować u dr Przybycienia zauważył że na szyjce mam maleńką, łódeczkowatą endometriozę(zapewne podczas zabiegu komórki endo zostały przeniesione)i wtedy dr dał mi ca125 ten marker do zrobienia bo chciał zobaczyć czy jest endometrioza gdzieś dalej, tyle tylko wiem w tym temacie, myślę że wyniki nie masz takie złe, mówił że ten marker jest związany z jajnikami
dostałam właśnie wynik progesteronu
15,7 mg/nl norma dla ciąży 1 trym 12,5-32,7 więc chyba niski
nie chcę być czarnowidzem zobaczę w poniedz jaki będzie przyrost bety, ale w drugiej ciąży( wada genetyczna) miałam bete 7 też w 10 dniu po owu:hmm:
 
Beatka, mi kazali robic marker ca 125 i he 4, bo podejrzewali raka jajnika. Mialam tylko torbiel czekoladowa a markery podwyzszone.
Mysle ze u Ciebie tez nie jest zle[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mała czarna witam się, tylko na chwilunię, bo znowu w trasę. Ostatnio ciągle biegam. U nas nic się nie dzieje i to mnie martwi. Byłam przedwczoraj u Milewicza. Znowu zasypiał, za wiele z nim nie da się zrobić. Walczymy z tarczycą i albo mam porządną nadczynność albo niedoczynność. Skacze TSH z 3,5 na 0,03. Nowy letrox dostałam. Jeszcze trochę i będę mogła go sprzedawać tyle go mam. Pozbyliśmy się stanu zapalnego, ale pojawił się problem z @. Od 3 mcy przychodzi nawet regularnie ale krótko trwa i to raczej plamienia. W ciąży nie jestem. Dziewczyny potrzebuje dobrego gina. Mam dość latania od lekarza do lekarza. Chyba wrócę do tego od endometriozy. może zrobi nam inseminację. To na razie plany. Teraz @ za tydzień nowy gin, a potem zobaczymy. Teściu po biopsji, prawdopodobnie złośliwy guz jelita grubego. Za 2 tygodnie wyniki i leczenie. Teraz lecimy właśnie do teściów. Mój M potrzebuje pobyć z rodzicami a ja tęsknie za domem, tylko tu nocuję. Dobrze, że nie jestem w ciąży, choć martwi mnie co dalej. Po @ idę na cytologię, wymazy itd.
Przepraszam, że nie pamiętam chyba Porzeczka miała cytologię grupę3 bo chyba tak się to nazywa. Moja siostra raz tak miała. Też ją lekarz wezwał. Dostała jakieś leki i było ok. Teraz ma 2 cudnych dzieci. Tylko ja ich nie mam. Ostatnio trochę mi to ciąży, cóż... i tak mam dużo, bo wspaniałego M, mieszkanko wciąż modelowane, prace, psa, kota, zdrowych rodziców. Jest za co dziękować. Trzymajcie się dzielnie.

A gratuluję nowej mamusi :)
I witam nowe koleżanki
destino mie jak mi.lewicz zasypial to chodzilam to takiej endo fajnej babki co wyleczyla przyjaciolke z graversa basadowa a juz miala miec jod radioaktywny podany. Ona studiowala u niego wiec leczy jak on jest bardzo fajna i ja nadal do niej teraz zaczynam chodzic jak juz nie chodze do spiacego. Tzn z GB nie da sie wyleczyc ale od roku ma super tarczyce i nie wraca a nawet jest bez leku:) Odnosnie gina nie mam ci kogo polecic ale moze sprobuj przybycien? ale dlugie terminy do niego chyba. Lumia w krakowie moze ci polecic kogos na pewno. Nie wiem kto jeszcze ja nie znam tam za dobrych ginow ufanlewskiego ci nie polecam wiesz dlaczego sama. Ale krawkow duze miasto moze dziewczyny pomoga a jak nie to uderza do przybycienia..a skad ty dokladnie jestes? moze blizej ciebie tez ktos jest? ale w okolicy nie ma i tak lepszego endojak milewicz ale wiem mega cierpliwosc trzaeba miec na niego.

bea dzis jak narazie jem wszystko i nawet niemdli:) wiec wcinam wszystko:)
Paula ja mialam bete bardzo wysoka jak na 28dc i nie wie ile po owu ale to o niczym nie swiadczy pamietaj, że nafoczka miala bardzo mala i raz dwa urosla.
asia plamisz jeszcze? ja juz nie plamie niewiem co to zaskrzepik byl wtedy ale staram sie juz nie myslec o nim. Z cora tak jaos tez zaczelam wymiotowac w 8 tyg ale wiadomo wszystko sie zmieniajak w kalejdoskopie starms ie juz wam nie marudzic tylko zeja naprawde nie mam komucokolwiek mowic bo moj m juzmnie dawno nie slucha mowi ze gadaj sobie co cheszi tak nie masz wplywu na nic bez wzgledu an twoje objawy...i taka prawda
 
reklama
Witam się z okropnym bólem gardła. Jak można pozbyć się zapalenia gardła? Znowu chyba do lekarza muszę, bo boję się leczyć na własną rękę :-(
Asia, u mnie rewelacyjnie ZAWSZE działa podgrzane mleko + miód+ masło + czosnek przeciśnięty i wrzucony pod koniec podgrzewania (żeby nie zagotować). I leżenie.
Swego czasu bardzo często łapały mnie infekcje gardła, tym bardziej z racji zawodu. Gdy to odkryłam obywało się bez antybiotyku.
 
Do góry