reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Fondie tak to prawda przy zatruciu ciążowym jest wysokie ciśnienie.

Nafoczka, ja zniosę każdy ból tylko żeby ta ciąża okazała się tą szczęśliwą. Powiedziałam nawet m, że mogę stracić wszystkie zęby, żeby tylko moje maleństwo urodziło się o czasie i zdrowe. To się śmiał, że głupoty gadam. Ale ja - jak pewnie wy wszystkie jestem w stanie wiele poświęcić dla macierzyństwa.
Asia ja też bym zniosła wszystko razem z tymi boczkami ;) ale zęby to mi się strasznie posypały, po prostu pekaja na kawałki i robie rekonstrukcje całych.
Beta 99 progesteton 30,2 ta beta nie jest optymistyczna, dzis 26dc 13dzien od owu
Paula jest dobrze. Nie masz pewności kiedy bylo zagnieżdżanie. Głowa do góry ;)
 
Paula, beta miała duży wzrost. To dobrze wróży.

Ja byłam u ginekologa. Widać pęcherzyk. Za tydzień mam też do niego iść. Dał zwolnienie do 12 września. Dziś 4 t 5d. Boję się strasznie. Siedzę przed gabinetem u stomatologa.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi coś o d dimerach wynik 113,95 (0-500)wiem co to jest bo czytałam ale doktor kazał zrobić jak go spytałam o clexane powiedział że jeśli mam jakąkolwiek trombofilie to ten wynik to powie( czy aby napewno?)zrobię betę we środę zobaczymy niby wzrost ale sama w sobie beta niska mi się wydaje, coż pozostaje czekać
Asia jak już widać pęcherzyk to cud, miód ;)
 
Paula, beta jest ok, super przyrost.

Asiu, teraz musi byc dobrze, w koncu dla Ciebie zaswiecilo sloneczko[emoji4]

Dziewczyny, kazdej sie uda. Zobaczcie ile teraz mamy nowych ciezarowek, w koncu na Was przyjdzie czas[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za Gazeta Wyborcza (wywiad z prof. Malinowskim z dnia 09.03.2007)

"Wkłucia są niestety dosyć bolesne. Po nich bardzo często występuje uczulenie: rumień i bąbelki. Ale ta reakcja skórna pokazuje nam, na ile skuteczne są szczepienia. Jeżeli podczas kolejnych seansów zmniejsza się, to jest to oznaka wytworzenia się skutecznych mechanizmów immunologicznych."

Cały tekst: Link do: Wyborcza.pl

kurde to z tego wychodzi że na mnie szczepionki od męża słabo dzialają bo do dziś mam duże guzy i zaczerwienienie też było z 2 dni...a po pulowanych miałam mniej tych objawów...ehh

Fondie trzymam kciuki za wizytkę,nie martw się,musi być dobrze,ja w donoszonej ciaży mialam krwawienia jak przy okresie
 
reklama
Paula, beta jest ok, super przyrost.

Asiu, teraz musi byc dobrze, w koncu dla Ciebie zaswiecilo sloneczko[emoji4]

Dziewczyny, kazdej sie uda. Zobaczcie ile teraz mamy nowych ciezarowek, w koncu na Was przyjdzie czas[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
obyś strawbi miała rację co do przyrostu;)
a gdzie się podziewa Lamia78? burczuś co u ciebie? która z Was testuje ?Gabiś kiedy starania?
Fondie pisz szybko po wizycie co i jak chcemy dobrych wiadomości
 
Do góry