reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny proszę powiedzcie czy na wizytę do Maliny możemy się spóźnić jedziemy ale nie wiem czy zdążymy na 12 . Od rana fatum mąż zgubił kluczyk od auta Boże czy to jakieś znaki wczoraj mamusia mi się rozchorowała .
 
reklama
spoko można się spoznic wejdziecie później.
szczypie mnie dziś w środku macicy nie znam tego nie wiem co to ale dość intensywnie a lekarz wieczorem
 
Ja mam za to problem z jelitami.Wcześniej mega zaparcia. Wczoraj po każdym posiłku biegałam do toalety a dziś lekki ból brzucha, też pewnie przez jelita, bo słyszę i czuję, że mi się tam coś przesuwa. Do tego gorzki posmak w ustach, ciągle mi się odbija (ale to chyba dobry objaw)
Lamia, mocno trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!!!
 
A ja ma na odwrót - najpierw biegunki a teraz zaparcia i mega zgaga, bleee. Mdli mnie cały dzień, jak tylko czuję się głodna, to mnie bierze na wymioty aż mi się słabo robi.
A dziś się wystraszyłam, bo mnie skurcz złapał. W brzuch. Bolało jak cholera, ale puściło po chwili. Oczywiście się zestresowałam czy to dzidzi nie zaszkodziło. W nocy miałam brzydkie sny i sobie wkręcam.
Jutro też mam wizytę, poproszę o kciuki i modlitwę.

Pozdrowienia dla Was wszystkich. :wink:
 
Dziewczyny proszę powiedzcie czy na wizytę do Maliny możemy się spóźnić jedziemy ale nie wiem czy zdążymy na 12 . Od rana fatum mąż zgubił kluczyk od auta Boże czy to jakieś znaki wczoraj mamusia mi się rozchorowała .
Zadzwoń powiedz że się spoźnisz tam zawsze jest obsuwa ok 30 min
Czajak kochana jak chcesz to się umawiaj do genetyka bylam u 2 co zyskalam clexan na ryczałt w czasie ciąży takze dużo moim zdanie warto zamiast 120 za zastrzyki płacę 12 zł ale nie każdy genetyk zna się uznahe mthfr takze musisz szukac takiego ktory ma pojecie.
Majac mthfr nasz organizm nie przyswaja zwyklego kwasu i potrzebne nam sa formy metylowe łatwo przyswajalne
Metylowe witaminy jak nafoczka pisała nie kupisz w aptece bynajmiej nie w kazdej u mnie nie ma zamawiamy je na internecie ja na stronie iherb ale mozna na alegro kwas to metafolin 5mthfr, b12 to metylokobalamina , a b6 to P-5-P
Fondi kciuki
 
A ja ma na odwrót - najpierw biegunki a teraz zaparcia i mega zgaga, bleee. Mdli mnie cały dzień, jak tylko czuję się głodna, to mnie bierze na wymioty aż mi się słabo robi.
A dziś się wystraszyłam, bo mnie skurcz złapał. W brzuch. Bolało jak cholera, ale puściło po chwili. Oczywiście się zestresowałam czy to dzidzi nie zaszkodziło. W nocy miałam brzydkie sny i sobie wkręcam.
Jutro też mam wizytę, poproszę o kciuki i modlitwę.

Pozdrowienia dla Was wszystkich. :wink:
Zatem jutro trzymam kciuki na dwie ręce!
 
Kurcze to dlaczego lekarze nie uznają tych kwasów metylowych nie rozumiem a u mnie w aptece babka takie oczy wystawiła i mówi że wogole nie wie co to:)) a te z neta to napewno bezpieczne
 
reklama
Do góry