reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kurcze to dlaczego lekarze nie uznają tych kwasów metylowych nie rozumiem a u mnie w aptece babka takie oczy wystawiła i mówi że wogole nie wie co to:)) a te z neta to napewno bezpieczne
Tak one sa bezpieczne w Polsce jest firma solgar i swanson te formy biorą weganie bo maja dietę skromna że tak powiem.
Decyzja należy do Ciebie oczywiście mozesz skonsultować z lekarzem genetykiem ale nie powie ci nic innego niż my tu ale dla św spokoju i clexan na ryczałt :-) :-)

Za wszystkie wizytujace zaciskam kciuki
 
reklama
Dziewczyny
Ja też trzymam kciuki za wasze wizyty .Foty prosze mi tu potem powstawiać !!!!
Dokładnie!! Kciuki i zdjecia poprosimy!! :)

Kurcze to dlaczego lekarze nie uznają tych kwasów metylowych nie rozumiem a u mnie w aptece babka takie oczy wystawiła i mówi że wogole nie wie co to:)) a te z neta to napewno bezpieczne
Zagranica sa pol wieku do przodu i we wszystkich publikacjach nt MTHFR jest absolutny zakaz zwykłych witamin, tylko metyle. W Polsce jeszcze o tym nie wiedza..
 
dziewczyny podpowiedzcie bo zglupialam. chcialam sprawdzic cene ana 1,2 i 3. i tyle ich jest ze teraz nie wiem ktore to są. cyfra na koncu to cena.

ANA jądrowe (ANA) 39
ANB jądrowe -Immunoblot (ANA IB) 120,
HEP jądrowe Hep -2 (ANA-Hep-2) 71,
DNA jądrowe ds DNA (ANA-ds DNA)+ nukleosomy(ANA-ds. DNA-NCx) 55,
RNP jądrowe nRNP (ANA-nRNP-Ab) 60,
SCL jądrowe Scl-70 (ANA-Scl-70-Ab)60,
ASM jądrowe Sm (ANA-Sm-Ab)60,
SSA jądrowe-SS-A/Ro (ANA-SS-A/ Ro-Ab) 55,
SSBjądrowe-SS-B/La (ANA-SS-B) 55.
 
Najlepiej te matylowane formy ale one są rzadko w aptekach i nie chodzi o recepte tylko o to ze mało kto o nich wie.
Jeśli u siebie nie znajdziesz to kupisz kwas i B12 na wysyłkę w tej:
17-8533053
Foczusiu kupilam kwas w tej aptece dzisiaj koszt 33zl za 100 szt ale 400mcg.
A b6 maja tylko ze swansona koenzym.
I dowiedzialam sie ze formy metylowe witamin i kwas mozna dostac w aptekach homeopatycznych ktorych w pl jest kilka.
 
Foczusiu kupilam kwas w tej aptece dzisiaj koszt 33zl za 100 szt ale 400mcg.
A b6 maja tylko ze swansona koenzym.
I dowiedzialam sie ze formy metylowe witamin i kwas mozna dostac w aptekach homeopatycznych ktorych w pl jest kilka.
To nie taka zla cena bo na Iherbie 400mcg jest po 39.95 zł + przesyłka i cło.
800mcg jest po 51 wiec nawet jak będziesz brać po dwie to I tak niewielka strata o ile z clem wyjdzie strata :*
A te specjaly tez są często w sklepach ze zdrową żywnością i solgar i now.

Asia, Lamia, Fondie i Gabis myślę o was! Mickey o Tobie również , ty wiesz :*
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, dziś jednak się umowiłam na wizytę. Lekko pobolewa mnie brzuch (może jelita, może nie). Stwierdziłam, że nie będę tego bagatelizować. Wolę sprawdzić. Odruchowo sprawdzam, czy nie plamie.
I spytam jednocześnie czy wolno mi wyruszyć w podróż do rodziny K. ale 200 km od nas. Mieliśmy też w planach podróż na Jasną Górę zostawić tam swoje intencje. Wolę jednak, żeby mnie zbadała. Proszę o modlitwę i kciuki dziś.
 
To nie taka zla cena bo na Iherbie 400mcg jest po 39.95 zł + przesyłka i cło.
800mcg jest po 50 wiec nawet jak będziesz brać po dwie to i tak ok
A te specjaly tez są często w sklepach ze zdrową żywnością i solgar i now.
Wlasnie mi tam mowila ze w sklepach ze zdrowa zywnoscia tez mozna dostac ale to tez wybrane sklepy
To nie taka zla cena bo na Iherbie 400mcg jest po 39.95 zł + przesyłka i cło.
800mcg jest po 50 wiec nawet jak będziesz brać po dwie to i tak ok
A te specjaly tez są często w sklepach ze zdrową żywnością i solgar i now.
 
Powodzenia brzuchatki:)
Fondie napisz wieczorem jak po wizycie.
Asiu , będzie dobrze <3
Nafoczka , dzisiaj pierwsza podwyższona temperatura (14 dc), wiec 2 dni wcześniej niż standardowo (przed poronieniem).
Ja za tydzień robie mutacje, także już obyczajami te sklepy z metylami, a najwyżej jak coś wyjdzie nie tak, to będę was prosiła o radę z dawkami. Buziaczki:*
 
reklama
Powodzenia brzuchatki:)
Fondie napisz wieczorem jak po wizycie.
Asiu , będzie dobrze <3
Nafoczka , dzisiaj pierwsza podwyższona temperatura (14 dc), wiec 2 dni wcześniej niż standardowo (przed poronieniem).
Ja za tydzień robie mutacje, także już obyczajami te sklepy z metylami, a najwyżej jak coś wyjdzie nie tak, to będę was prosiła o radę z dawkami. Buziaczki:*
Chwalisz się chwalisz a wykres nie uzupełniony :p
Lecę w maliny (nie w krzaki i nie do Maliny tylko zbierać takie małe, czerwone owoce i w sam raz na "malinowe mleczko" :)
 
Do góry