reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Fondie Czekam na wieści.
Kochane jestem po wizycie mnóstwo badań do zrobienia i histeroskopia i tutaj proszę o pomoc mam się zgłosić między 5 a 9 dc, jak mam to dokładnie obliczyć. Może to wydać się dziwne dla was ale ja nigdy nie prowadziłam żadnych kalendarzy ani obliczeń. Jeżeli dobrze rozumiem to po ostatnim dniu miesiączki, liczę dni tak i między 5 a 9 dniem muszę zarezerwować termin zabiegu tak.? Mam jeszcze zapytanie odnośnie Trombofili zapytałam doktora odnośnie Mutacja C677T i jej wpływu na poronienia odpowiedział , że nie możemy mówić w tym przypadku o trombofili co do trisomi chromosomu 10 to jest to przyczyna nie zależna od nas.
 
reklama
U mnie nie tylko awaria w kompie ale też z pralka wiec na bogato ;-). Dziewczyny pewnie dziś nie napisza. A mnie juz kciuki bola. Ja za 3tyg będę wiedziała czy biegam dalej i dorzuc fitness czy odstawiam sport i na sport lozkowy się przestawiam ;-).

Mikey dobrze że jesteś :*

Magda cykl rozpoczyna się z pierwszym dniem miesiączki. ;-)
 
Do góry